Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

To skandal, ale fanki jego wyglądu i fani komiksofimów zapewniły wysokie miejsce nie tylko jemu, ale też 10 Downeyowi Jr. Oprócz tego martwym Alanowi Rickmanowi (wybitny aktor, ale 2 miejsce to za wiele, 40-60 raczej) i przede wszystkim Ledgerowi uwelbianemu za akurat (co rzadkie) dobry komiksofilm i rolę Jokera oraz wygląd i role amantów. Dodatkowo Cumberbatch 13 za dobry serial Sherlock, ale te strasznie wysokie oceny to przesada. Za samo pojawienie się w filmach ma oceny między 8,0 a 9,0, m.in. w Hobbicie czy Star Treku.

MarcoK

Nie chcę Cię martwić ale Ameryki to Ty nie odkryłeś. Ogólnodostępne forum, na którym każdy głosuje wg własnego gustu i jak mu się podoba a w rankingu wiodą prym Ci najpopularniejsi o których się najwięcej słyszy - szokujące. I skandaliczne. Oczywiście.

MarcoK

A szanowny Pan fan LOTRa i Hobbita nie wspomni już o zdecydowanie zbyt wysokich miejscach McKellena, Freemana, czy Mortensena. Hiddleston to przecież człowieku jest wybitny aktor, obejrzyj lepiej Nocnego Recepcjonistę i inne filmy, bo to nie tylko wybitny Loki. Ledger-Tajemnice Brokeback Mountain, Downey to w ogóle Sherlock, Chaplin masa wielkich ról.

Jan_Danerek1

Chciałabym zauważyć, że inni aktorzy, którzy w ekranizacjach komiksów, nie są tak wysoko w rankingu. Hiddleston i Downey Jr po prostu się wyróżniają i dodatkowo są sławni, bo grają w kasowych produkcjach. Co do Hiddlestona - nie oglądałam wszystkich filmów z jego udziałem, ale wg mnie gra bardzo dobrze. Szczególnie przekonałam się do niego po obejrzeniu Nocnego recepcjonisty.

MarcoK

Dodaj jeszcze Martina Freemana, który wbił do rankingu za trylogię Hobbita. Fakt faktem, uwielbiam ją, ale Freeman był chyba największym błędem jaki popełnili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones