Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Szczerze mam gdzieś czy jest najpiękniejszym, najseksowniejszym, najcudowniejszym czy
"najsłitaśniejszym" facetem na ziemi, naszym układzie słonecznym czy we wszechświecie (choć
nie ukrywam dobrze się na niego patrzy), nie potrafię zliczyć/zrozumieć zachwytów w postaci
fanpagów i tumblra (nigdy nie rozumiałam po co cuś takiego jest, ale chyba fani gdzieś muszą
dać upust swoim fantazjom ;) W każdym razie uwielbiam jego talent, pasję z jaką podchodzi do
swojego zawodu, świetną wręcz świętą osobowość, dobre wychowanie, szacunek do ludzi,
fanów, dobre maniery w stosunku do kobiet! i pozytywną energię. To jak się wypowiada, jak
szczerze zachęca ludzi do robienia w życiu fajnych rzeczy sprawia, że jest tak inspirującym i
fajnym człowiekiem, że naprawdę musiałam założyć osobny wątek ;)
Mimo swojego statusu pozostał normalnym aktorem bez fochów, próżności i zarozumialstwa,
jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie znam go to jasne, ale jest tak łatwo zakochać się w
kimś takim nawet na odległość.
Boże daj takiego faceta każdej kobiecie! Oczywiście nie musi być zaraz Tom to niemożliwe, ale
wierzę że jeszcze zostało kilku z tego gatunku ;)
Poddaję się jestem totalnie zauroczona :D Pójdę w ciemno na każdy film z jego udziałem.
Dziękuję, pozdrawiam.

P.S. Nie jestem psychofanką ;)

__luthien__

To witaj w klubie :D ehehe. Mam takie same przemyślenia o nim.
Pozdrawiam serdecznie :D

__luthien__

Jeju, wszystko co napisałaś to normalnie wyjęte z moich myśli :)

__luthien__

A niestety jest tak niewielu facetów jak Tom :)

__luthien__

Zawsze mnie jednocześnie i cieszy i troszkę przeraża, kiedy ktoś obcy myśli zupełnie tak jak ja :)
Trzymaj się i powodzenia w znalezieniu własnego Toma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones