Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

według mnie jest podobny do lewego :D

sebusspox

Według mnie do Clive Owena i co z tym zrobimy? ;)

WhiteDemon

A moim zdaniem Tom Hiddleston jest podobny do Toma Hiddlestona, no nie? :D

Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić tajemnicę wątków "on jest podobny do", zawsze byłam ciekawa co to ma na celu?

HiddenStone

Nie no, ja se jaja robiłam, po prostu tak jak Ciebie rozwalają mnie takie tematy..XD

WhiteDemon

Wiem xD
Moje pytanie było skierowane w przestrzeń. Zastanawiam się czy to może ma służyć budowaniu statystyk? Jakieś badania nad podobieństwami anatomicznymi znanych ludzi, jej wpływem na popularność i sukcesy w showbiznesie?

HiddenStone

No właśnie nie bardzo wiem czemu to służy, często ktoś zakłada takie tematy typu ten czy tamten aktor jest podobny do tamtego piłkarza..takie gadki szmatki trochę, no co kto lubi;) A jedyne znane mi pokrewieństwo gwiazdy Hollywood z gwiazdami piłki nożnej to że Garrett Bale jest niby kuzynem Christiana Bale'aXD

WhiteDemon

Wow, nie miałam o tym pojęcia! W tym przypadku wątek na temat podobieństwa byłby całkowicie uzasadniony! :D

HiddenStone

Chociaż 100% pewności nie mam, żeby nie było, tak czytałam tylko, więc...może to też ściema, czort wie jak jest naprawdę, trza by ich zmusić do pokazania drzewka genealogicznegoXD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones