Tom HooperII

Thomas George Hooper

7,2
1 410 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tom Hooper

Duże brawa za "Les Miserables" widowiskowa i przepiękna produkcja...Gorąco polecam tym którzy jeszcze nie widzieli!!!!!!!!

christne1313

Ogromnie podobało mi się "Jak zostać królem", ale Les Mis 5 razy lepsze,w gniotło mnie w fotel, także przyłączam się do gratulacji ;)

theHoliday

On nie dostał za Nędzników chyba tylko dlatego, że wcześniej mu dali za Jak zostać królem. Nędznicy 3 klasy lepsi.

christne1313

tak Les Miserables to najlepszy film roku szkoda wielkie że tylko 3 oscary. Dostałby jeszcze z 2 i było git :)

XxGrigorXx

nawet Ago dostał trzy Oskary a Lincoln 2

christne1313

*Argo

christne1313

Les Miserables jest najlepszym filmem roku

christne1313

Jako fan oryginalnego musicalu powiem tak: Les Miserables Hoopera było bardzo dobre, mogło (i powinno) być jednak zdecydowanie lepsze. Do tego niezbędny byłby jednak znacznie lepszy reżyser.

christne1313

W Les Miserables się nie popisał. Scenariusz miał gotowy, zarys fabularny tak samo, muzyka gotowa, wykonanie gotowe. Wystarczyło dobrać ludzi, a mógł to zrobić lepiej. Ogólnie zrobił co do niego należało, ale gdzie od razu gratulacje ;)

Wojnarukf

pewnie że tak już o tej tandetnej i miernej aktoreczce Hata...cos tam nie wspominając

markin

Mi się spodobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones