Tom Tykwer

Thomas Tykwer

7,8
1 108 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tom Tykwer
Rob_Rock

hmmm

Rob_Rock

ja polecam jeszcze Der Krieger und die Kaiserin . świetna historia i śliczna sissy :)

Rob_Rock

Pojęcie "zasługiwać na uwagę" jest szerokie. Moim zdaniem bardzo ciekawym filmem jest "Biegnij Lola, Biegnij". Co prawda taki typ, że nie każdemu może przypaść do gustu, ale jakby nie patrzeć jest to świetna zabawa reżyserią, film poniekąd kultowy :)

Rob_Rock

"Biegnij Lola, biegnij" jest jego najlepszym filmem i wcale nie kiczowaty z jaką opinią można się spotkać. Polecam, dobra gra aktorska (Franka Potente wy m i a t a) , do tego dochodzą ładne widoki Berlina i przede wszystkim muzyka to jego największy atut.

Boti

typowy prowokujący post. pachnidło to chyba jedno z gorszych dzieł tykwera. Ksiezniczka i wojonik oraz biegnij lola biegnij to perełki europejskiego kina!

Chociaz dla mnie osobiscie boska jest historyjka tykwera w filmie zakochany paryż!

damcio_sylwula

Oglądałam "Zakochany Paryż" dawno. Która historyjka jest Tykwera?

ms_rosencrantz

Ta z niewidomym chłopakiem i Natalie Portman "Prawda"
http://www.filmweb.pl/film/Prawda-2004-113000

damcio_sylwula

Aa. Dzięki. Ale szczerze mówiąc jak i cały film mnie nie porwała.

Rob_Rock

"Biegnij Lola, biegnij" jest chyba jednym z lepszych europejskich filmów lat 90.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Dokładnie, "Pachnidło" i nic poza tym.

Rob_Rock

sense8 jest calkiem spoko

Rob_Rock

No wybacz ale się z tobą nie zgodzę - ''Atlas chmur'' też zasługuje na uwagę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones