Tomasz Burka,którego cenię zwłaszcza za rolę z "Dzień,w którym umrę" zgrał
ostatnimi czasy w krótkometrażowym "ZŁYM".Proponuję dodać tą rolę do jego
filmwebowego dorobku aktorskiego. Swoją drogą nie rozumiem czemu tak mała
aktywność z jego strony-już dawno powinniśmy go przecież zobazcyć jakimś
nie offowym...