Tomasz Dedek

Tomasz Michał Dedek

7,2
12 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Dedek
alert_fur_Cobra

za Jedrulę jakaś nagrodę powinien dostać!

Beer_boy

Zgadzam się

alert_fur_Cobra

Agent sb

bucak

Taki z niego agent że... przyznał się wtedy Gudejce, że ma na niego donosić, więc luz, raczej taki podwójny agent

alert_fur_Cobra

Nie tylko na gudejke donosił,nie rpoboj go wybielac

bucak

Wybielam o tyle, że nie żyliśmy w tamtych czasach, poza tym jak wspomniałem już wtedy poinformował znajomych że go złamali, to co innego niż ten astronom, który brał kasę i dopiero ostatnio się przyznał bo dowody były nie do podważenia - każdy przypadek jest inny

alert_fur_Cobra

Gudejke poinformował o reszcie nic wiadomo czy poinformował a poza tym niewiadoma czy to nie jest ułożoną formuła po tym jak wiedział,ze dupa blada

bucak

Nie wiem, ale jeżeli niewiele wiemy, nie możemy zbyt dalece idących sądów wysnuwać. Najważniejsze, że nikt przez niego nie siedział i nie umarł, aczkolwiek nie było to chwalebne, ale jak wspomniałem nie żyliśmy w tamtych czasach

alert_fur_Cobra

On się świetnie nadaje do filmów sensacyjnych

giovanni50

Fakt, ma odpowiedni wyraz twarzy, pasuje do takich produkcji!

alert_fur_Cobra

Tak, niesamowity talent do .. kapuśiostwa
https://pikio.pl/?gallery=znani-polacy-ktorzy-przyznali-sie-do-wspolpracy-z-sb-z djecia

Shadow_dawnego_ggggggg

Jezu, stary kotlet, sam od razu powiadomił tych ludzi i nikt nie ucierpiał. Porównaj to do choćby Zelnika, który nawet teraz jakieś czarne listy chciał tworzyć. Poza tym to nie ma nic wspólnego z talentem aktorskim

alert_fur_Cobra

,,sam od razu powiadomił tych ludzi i nikt nie ucierpiał". Nie, nie rozumiem? Kiedy powiadomił? W PRL-u powiadomił? To by się zdemaskował i obu stronom naraził.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jak się zdemaskował? Powiedział im, nie SB`kom. Poczytaj, to zawsze lepiej pogłębić temat niż znając go powierzchownie niesłusznie obrażać człowieka, zwłaszcza ze taki Gudejko nie był nikim ważnym w opozycji

alert_fur_Cobra

Zgadzam się świetny aktor jeszcze nie widziałem żeby gdzieś źle zagrał


Najlepsza rola to oczywiscie Jedrula z Rz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones