Tomasz Drabek

7,8
3 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Drabek

Mam nadzieję, że rola Boruty to tylko początek i kariera się ładnie rozkręci, kibicuje serdecznie :)

agamalochleb

O przepraszam: miało być oczywiście mało znany :) choć teraz już nie tak mało chyba

agamalochleb

Mnie też ujął rolą Boruty. Świetny jest! A już w teledysku do Alei Gwiazd to kupił mnie w całości :)

użytkownik usunięty
basiek_10

jak to dobra fryzura i dopasowany garniak potrafią czynić cuda :D w roli Boruty jest diabelsko dobry :) a i remix Sośnickiej też świetny

Nieeee, to nie tylko fryzura i garniak :) Kupił mnie swoją grą aktorską. Stosuje oszczędne środki a efekt jest rewelacyjny. W Twarowskim taki grzeczny, nieco ciapowaty w kwestii nowych technologii. W teledysku już inny, nieco zblazowany. Ulubionym moim ujęciem w teledysku jest to, gdy Lucynka wypuszcza zakładniczki i chce przemycić siebie. Uwodzi diabła i rzuca spojrzenie, czy już się tamta druga przemknęła. Boruta uśmiecha się szeroko a potem wzdycha jakby chciał powiedzieć "diabła chciałaś przechytrzyć?" i robi z niej diablicę. Kilka min a tak niesamowicie dobry efekt.

użytkownik usunięty
basiek_10

to też mój ulubiony moment tego teledysku + Ola jest rewelacyjna i świetnie się odnajduje w roli diablicy :) nie wiem tylko czy dobrze interpretuje zakończenie teledysku. Lusi za namową diabła posyła sobie kulkę by na zawsze zerwać z osobą jaką była wcześniej i narodzić się na nowo?

Chyba tak. Moim zdaniem, wyrzuca z siebie na dobre ostatni pierwiastek dobra. Zrywa z cechami ludzkimi.

użytkownik usunięty
basiek_10

co ten Boruta robi z kobietami... :)

Dokładnie, robi co chce :)
Jest idealny do tej roli :)

agamalochleb

Być może po tej produkcji Allegro o Twardowskim zapunktuje, i reżyserzy zauważy jego talent i w końcu zobaczymy go w polskim kinie.Zapowiada się dobrze.

agamalochleb

a teraz ten cudny pan w kolejnej części Legend "Jaga". Świetny jest, taki naturalny.

agamalochleb

Mi on przypomina Michaela Sheena (super pozytywnie) - podobny z wyglądu i środków aktorskich.

agamalochleb

Zgadzam się z tą opinią w każdym calu! Również przykuł moją uwagę. Do tego pochodzi z mojego miasta rodzinnego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones