Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak
Petar Popara

U mnie
Średnia 11 ocen - 1

Petar Popara

1,3 na 22. Nie ma gorszego "aktora"

roman_zabawa

Tylu dobruch aktorow gra w teatrach calej Polski a caly czas abgazowane jest to beztalencie!

krupastas

Poparł kogo trzeba w wyborach. Tak to polityka nie ma wpływu na sztukę..

roman_zabawa

Fakt nadawał by się do Durnych spraw, dlaczego ja i innych takich podobnych tam jego miejsce

roman_zabawa

Duża flaszka dla Ciebie

roman_zabawa

Ponad 20 filmow z udzialem tego drewna? Dales rade?

Petar Popara

U mnie z 13 filmów też 1. Dlaczego on ma prawie 6/10?!

Przemekkk

Ponieważ ludzie pod innym kątem go oceniają.

erka15

Wydaje mi się, iż Pan K*rwolak może płacić za podwyższanie swojej noty na FilmWebie, prestiżowym portalu filmowym znanym na całym świecie. Jeszcze parę tygodni temu widziałem tu nocę poniże trzech punktów, teraz jest powyżej czterech. Pozdrawiam serdecznie.

Przemekkk

Już ma poniżej 5, hahha ;)

Holy_Ghost

Zazwyczaj nie przejmuję się takimi rzeczami aż tak bardzo, ale w przypadku tego typa, jestem niezmiernie zadowolony :)

Petar Popara

8 na 1 :)

Petar Popara

Obejrzałeś 5, średnia 10 :)

erka15

Bez trollingów proszę.

tearofmankind

Kto mówi o trollingu?

erka15

Naprawdę dałaś jakiemuś filmowi z Karolakiem 10? Ba, 5 filmom? Czy każda Twoja ocena to 10?

tearofmankind

Jedni dają 1 to ja daje 10.

erka15

Co w tym za sens? Są inne oceny niż 1-10.

tearofmankind

Przekonałeś mnie, zmieniam na 9.

Petar Popara

Noi prawidłowo. Trzeba zejść poniżej 4 i udupić lewackiego, marnego aktorzynę. Teraz go to pewnie średnio obchodzi, ale i tak mu wstyd, a na starość bedzie załamany jak sobie uświadomi jaką spuściznę zostawił swoim potomkom. XD

DeGreZet

Do tego urodził się w Radomiu.

esuba94

Na 22 filmy z jego udziałem ,które oglądałem średnia ocen wynosi 3.8.

esuba94

ogólnie "aktor" 1/10 ale przez to , że z radomia to bym ocenę chętnie zmniejszył do 0.

ZycieCarlita

Warchoł

Petar Popara

U mnie o 10 mniej, ale też 1. Ogólnie staram się unikać wszystkiego, gdzie pokazuje się jego paskudna morda;p

Petar Popara

Wcale nie jest takim najgorszym polskim aktorem. U mnie średnia 6 ocen 6. Tak wysoko głównie dzięki roli w Mamuśkach, Sublokatorach i Ciału. Nie oceniłem jednak ról w durnowatych polskich komediach romantycznych, bo nie pamiętam. Pewnie ocena byłaby dużo niższa. Uważam jednak, że Karolak nie zasługuje na ocenę porównywalną z Mroczkami, Muchami, Cichopkami i całą plejadą polskich gwiazdeczek.

chemas

W "Ciału" był wybitny. Szkoda gadać.

chemas

Tak poza tym Kożuchowska dobrze ocenia go w Rodzince pl i współpracę z nim. Twierdzi, że mu niedorównuje. Hm. I komu tu wierzyć.

chemas

Ja tam uważam że to bardzo dobry aktor, ale niestety brany ciągle jest do komedii romantycznych przez co ludzie tracą do niego nie chęć. Choć jeżeli mam być szczery to Karolak w niektórych komediach gra bardzo dobrze od innych aktorów np. film Kac Wawa podobno był to najgorszy film a dla mnie całkiem znośny a Karolak udający Włocha był dobry nawet nie wiedziałem że ma taki talent do udawania. To właśnie pokazuje że Karolak wcale nie jest najgorszym aktorem.
A przechodząc do niektórych jego ocenianych ról na Filmwebie to szkoda słów widać że na tym portalu siedzą jacyś trolle i dają automatycznie 1 nawet pod rolami w których był dobry.
Zgadzam się z tym co napisałeś. :)

Petar Popara

U mnie średnia 1,3... wow.... mierny aktorzyna. Wspierany finansowo przez Kulczyka tylko dlatego, że popierał PO i nawoływał do tego, a tak się sponiewierał z Bronisławem Niepiśmiennym, że głowa mała. Jak można chcieć być idolem jednocześnie tak zachowując się publicznie??

Petar Popara

Srednia 8 ocen 1 hehehehe

dopeHC

Widzę, że fan De Niro i Clinta Eastwooda. Dobrze, zatem widzę na kim mogę przeprowadzić szturm w zamian za to, że ty celowo obniżasz ocenę Karolaka.

fantomasxddd

celowo??? obniżam ocene temu beztalenciu hahahah prosze cie nie żartuj !

fantomasxddd

bedziesz sie mścił ?? hahaha a co czyżby te beztalencie było twoim tatusiem ?? i poczułeś się urażony ?!

Petar Popara

U mnie 1,4 jedynie lubiłem go w mamuśkach

Petar Popara

8.7, a obejrzałem wszystkie produkcje w których zagrał. Pan Tomasz należy do moich ulubionych aktorów.

Petar Popara

hehe u mnie średnia 11 ocen 1

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MaciekDrabina

Średnia Twoich 55 ocen:1

MaciekDrabina

:D Ale ustawić się potrafił. Podobno teraz żałuje, że POparł Bronka i umizguje się do tzw. prawicy. Tfu, obmierzły typ!

Petar Popara

Popatrz ile ja sie mecze z tym ujem.. srednia z 31: 1.

użytkownik usunięty
Petar Popara

Wszyscy się na niego uwzięliście!

To jest chyba klub kolegów nienawidzących Karolaka. :P

Petar Popara

U mnie: 2,6

krupastas

Już 1,8, bo właśnie ocenilem 3 starsze seriale z nim.

krupastas

Przypomniało ci się po paru latach że nie znosisz Karolaka i obniżasz mu ocenę dobry żart no nie powiem. :)

Kajsones55

Nie, on po prostu jest słabym aktorem i na dodatek gra w gniotach.

krupastas

Może i jest słabym aktorem, to prawda za dużo pojawia się w filmach nie zmienia to faktu że to bardzo dobry aktor a szczególnie w komediach jest genialny sam momentami się dziwię że dużo ludzi za nim nie przepada.

Petar Popara

Tyle filmów z nim widziałeś? Masochista.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones