Tomasz Karolak 

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak urodził się w Radomiu, jego rodzice byli oficerami Wojska Polskiego, dlatego też w młodości zmuszony był do częstych przeprowadzek.

Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie został studentem resocjalizacji. Nie był to jednak jego wymarzony kierunek. Na aktorstwo zdawał jeszcze trzy razy. Dopiero za czwartym razem udało mu się uzyskać indeks Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończył w 1997 roku. Występował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie oraz na deskach łódzkiego Teatru Narodowego.

Karierę filmową rozpoczął w 2003 roku od roli drobnego złodziejaszka Goldiego w filmie "Ciało". W komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" znakomicie wcielił się w postać Ludwiczka. Największą popularność zdobył dzięki grze w serialach "Kryminalni" oraz "39 i pół". Obecnie jest jednym z najchętniej obsadzanych aktorów w polskich komediach.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 czerwca 1971

miejsce urodzenia: Radom, Polska

wzrost: 191 cm

W 1997 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego (obecnie Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego) w Krakowie (Polska).
Ze związku z Violettą Kołakowską ma córkę Lenę (ur. 5.11.2007) oraz syna Leona (ur. 20.02.2013).
W 2008 roku wydał single: "Anarchia" oraz "Zabiorę Cię", które miały premierę w serialu "39 i pół".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

to ten przydupas Komorowskiego ?
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga ...

:D

Za pieniądze jest gotów zrobić wszystko, a teraz jeszcze nawołuje do głosowania na komora co już kompletnie go dyskredytuje, żałosny aktor i dno społeczne
https://www.youtube.com/watch?v=CWLl-z0Phjs

Karolak to męska prostytutka, żeby nie użyć wulgaryzmu... sprzedał się platformie i chwali ją przy każdej okazji. Jest narzędziem propagandy.

Do baru wchodzi kiepski aktor, lewak, prostak i kłamca.
Widząc to barman mówi:

-Dzień dobry panie Karolak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones