Tomasz Steciuk

7,7
3 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Steciuk

06.04.08 wybrałam sie na musical "Upiór w Operze" w Teatrze Roma, głownie ze względu na obsadę (Damian Aleksander , Zagrobelny) a ku moiejum zdziwieniu na scenę jako upór wszedł Tomasz Steciuk. Jak dla mnie cały ten musical z lekka przereklamowany, ale....
Mina T.S. (wielkie zdziwienie )po spektaklu gdy wszedł na scene pokłonić się publiczności - bezcenna :-) Wszyscy oklaskiwali jego grę na STOJĄCO :-)

amilia

Przepraszam błąd w dacie :-) musical oglądałam 05.04.2008 :-)

amilia

A co powiesz o jego grze? Bo ja się wybieram na spektakl pod koniec czerwca (już mam bilety ;)).

MonRon

Ja tez nastwialam sie na Aleksandra albo Zagrobelnego, a trafilam na Steciuka! I musze przyznac, ze zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie! Swietny wokalnie i do tego b. dobrze gra!:) Naprawdę polecam isc na Upiora , gdy on bedzie w obsadzie!;)

amilia

O, tak Steciuk jest genialny jako Upiór. Bardzo się cieszę, że trafiłam na niego i mam nadzieję, że jeszcze chociaż raz go zobaczę w tej roli. Zresztą obsada z zeszłej soboty ze spektaklu o 15 po prostu wymiata :D

amilia

Ja byłam dwa razy: jak śpiewał Aleksander i jak Steciuk:) i o wiele bardziej podobało mi się wykonanie Steciuka:)

joasia1990

Steciuk jest wspaniały, aż miałam dreszcze jak śpiewał:)))
On jest poprostu stworzony do tej roli. Od oklasków aż bolały mnie ręce. Aplauz oczywiście był na stojąco.

kotori0212

a z drugiej strony doprowadzał mnie do łez swoją grą i żarcikami, których wcale w libretto nie ma, jako M'sieur Thernardier w Nędznikach. Widziałam go w tej roli 11 razy.

Neko_wa

Steciuka widziałam tylko raz na żywo. Na Najlepsze z Romy. Niesamowity człowiek. Skupia calą uwagę, ma niesamowitą charyzmę, i jest świetnym aktorem komediowym. To co zrobił w Nędznikach( nie widziałam, słuchałam tylko soundtracku) to majstersztyk. Ciężko mi sobie go wyobrazić w poważniejszych rolach, bo według mnie jest stworzony właśnie do rol w których pojawia się na scenie jedynie na chwilę, a pozostaje w pamięci na zawsze. A gra obecnie w Upiorze i ponoć też się sprawdza świetnie.

kaczy_dziup

Nie ponoć, tylko tak :) byłam na jego premierze w tej roli w Białymstoku.
Polecam!

kaczy_dziup

Gra obecnie Perona w Evicie. Sprawdza się świetnie, aż miałam ciarki na plecach :) w lirycznych partiach jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones