Tomasz Stockinger

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8820/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":3221,"rate":6.284383731760323,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/8820/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":146,"rate":7.294520547945205,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/8820/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":77,"rate":6.766233766233766,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/8820/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":4.25,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
6,3
3 221 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Stockinger
  • Cham jakich mało, ciągle zadziera nosa, a w jego wypowiedziach bije arogancją. Naśmiewał się z Kotulanki chorej na alkoholizm a sam się zmagał z problemami z alkoholem i spowodował wypadek po pijaku uciekając z miejsca zdarzenia. Rzekomo Kotulanka i jej postać blokowały jego rozwój artystyczny. Jaki rozwój on chciał osiągnąć w tasiemcu? Chyba jedynie rozwój własnego stanu konta ze stałej atrakcyjnej gaży. W dodatku ciągle narzeka na swoje zarobki i warunki pracy ("kilmatyzacja jak na jakiejś Ukrainie") bo taki wielki "artysta" jednego serialu zasługuje na najlepsze hollywoodzkie gaże. Może wcześniej grał dobrze jako aktor w kilku filmach, ale dla niedzielnych widzów zawsze pozostanie dr. Lubiczem z "Klanu".

  • Krytykancki "Rzekomo Kotulanka i jej postać blokowały jego rozwój artystyczny."
    W jaki sposób niby blokowała? Mam książkę Marty Sztokfisz pt. "W Klanie" i Tomasz Stockinger podczas spotkania z autorką - w odpowiedzi na jej pytanie czy przypadkiem nie stworzył nazbyt idealnej postaci - powiedział tak:
    "Z Agnieszką Kotulanką i naszymi filmowymi córkami od początku mieliśmy być dobrą rodziną; nawet prosiliśmy scenarzystów żeby nie psuli naszego małżeństwa. Ludzie mówią że jesteśmy tacy idealni i to im się podoba. Teraz scenarzyści nie mogą więc mieszać nam w życiu, choć niekiedy sami mieliśmy ochotę trochę zmienić ten wizerunek. Publiczność jednak nam zaufała i, zgodnie z regułami gatunku, nie możemy jej zawieść (...) W tym serialu realizujemy marzenie, jak powinna wyglądać dobra rodzina"