Tomasz WłosokI

6,7
43 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Włosok

W jak zostalem gangsterem zagrał znakomicie. I przystojny

alisama

Mi też się podobała jego rola, nie spodziewałam się. Zagrał najlepiej w całym filmie.

carolotta

tak, Tomasz najlepiej zagrał. tak naprawdę to przecież on ma jakby tam główną rolę

alisama

duet Włosok Kowalczyk mistrzostwo, idealny casting!

solarzsylwia

Wyczerpali we dwoch pule idealnie dobranych aktorow w tym filmie, role zenskie to jakas kpina, z paskudną Siwiec na czele.

celebes

No Siwiec nie wiem po co tam wzięli, brak słów. Ale Natalka Szroeder bardzo pasowała do tej roli! Na Siwiec nie mogalm patrzeć, tyle aktorów marzy o tym, żeby się pojawić na ekranie a pokażesz d**ę i chore wibratory w swoim programie (za co on w ogóle?) enjoy the View, Natalia. Żal.. to akurat żałosne. no i źle dobrane stroje

solarzsylwia

Kowalczyk nie brał udziału w żadnym castingu. Dostał tę rolę z przydziału.

RossyDP

ooo a jak to działa? mówisz o znajmościach?

solarzsylwia

Nieee, skąd? Często jest przecież tak, że reżyser od samego początku widzi w danej roli konkretnego aktora, pod niego układa swoją wizję i nie widzi potrzeby robienia castingu. Wiele ról powstało pod konkretnych aktorów, ich warunki, możliwości etc. Kawulski od początku chciał, by tę rolę zagrał mu Marcin Kowalczyk. I trzeba przyznać, trafił bardzo dobrze.

RossyDP

Czego chciał Kawulski to nie wiem, ale myślę, że Kowalczyk to nie jest aż takim kotem, żeby trzeba było pisać dla niego role. W tym filmie jest po prostu dobrze, bez fajerwerków, i bez upadków. Natomiast Włosok deklasuje go, i robi to naprawdę lekko.

oppserwatorr

Obecnie Kowalczyk to aktor trochę na siłę promowany - ja tam w nim nic specjalnego nie widzę, ale to moja subiektywna opinia i żadnym ekspertem nie jestem

moscu

Dokładnie, jest przecietny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones