Tomasz WłosokI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1640315/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":20466,"rate":8.29957001856738,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/1640315/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":124,"rate":4.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/1640315/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3,"rate":5.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,3
20 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Włosok
  • Aż dziwne, że tak mało jest tu tematów o nim. Tomasz wydaje się bardzo sympatyczną osobą, polubiłam go od razu kiedy występował jeszcze w Pierwszej Miłości. Ale teraz jest już za dobry, żeby tam grać :) Jego twarz przewija się w wielu dobrych filmach i serialach, widać że starannie dobiera role, szkoda że mimo to nie mówi się o nim zbyt wiele, ciągle jest jakby w cieniu. Widziałam go w Lublinie kiedy kręcono Wojenne Dziewczyny pod moją kamienicą. Żałuję, że nie podeszłam, bo pewnie już nie będzie więcej okazji.

Tomku, jeśli jakimś cudem to czytasz wiedz, że jesteś świetny :) Wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów życzę!

• DoomedMistress Wg mnie całkiem dobrze zagrał w 1983

• Lisbeth_Salander_1978 Zagrał sympatyczną postać jak zwykle, nawet po wietnamsku coś tam powiedział :P teraz czekam na Diablo, szykuje się dobry film.