Tori AmosI

Myra Ellen Amos

7,3
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Amos

Cóż. Nie jest mą ulubioną piosenkarką. Nie słucham po prostu takiej muzyki. Natomiast- bardzo ładna i jej głos również doceniam. Wykonanie Raining Blood natomiast wolę bezwzględnie w genialnej pierwotnej wersji, genialnej kapelki- jaką jest Slayer! Jej cover usłyszałam przez przypadek...bo nawet nie podejrzewałam że mogłaby wziąć na warsztat cokolwiek z gatunku metalowego!
Jako kompozytorka do filmów? Ćóż- Ennio M. to nie jest. Nie wystawiam żadnej oceny, albowiem nie chcę zaniżać średnie, tylko dlatego że nie gra metalu ani rocka, tudzież bluesa.
Z resztą oglądałam z nią wywiad... i o ile raczej uważam to za stratę czasu, jej nie wyłączyłam, bo zafascynowała mnie.

Arrakin

... Hmmm... mała korekta, coraz bardziej ją doceniam. Wciąż nie słucham, ale potrafi wciągnąć w swe utwory i mnie:)

... wspaniałe jest to jej czarno-białe foto obecne.

Arrakin

Slayer jednym zespolow ulubionych moich jest. Ale "Raining Blood" w jej wykonaniu jest wg mnie swietne:) Tak samo swietne jest tez "Smels like teen spirit" Nirvany czy "Enjoy the silence" Depeche (za ktorymi zresztanie przepadam).

Az sie zdziwilem, ze Tori Amos miala cos wspolnego z filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones