Travis Fimmel

9,0
21 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Travis Fimmel

Cudne wręcz ................. ...........

Vanja

oj tak....:)

Vanja

Jesus jakie ciacho ... Jako Viking wygląda bosko, nie moge sie napatrzec jak gra ... Te gesty,.mimika, rewelacja ... I taki mega przystojny ... :)

Vanja

Pan ten ma powierzchowność rzeczywiście niczego sobie, ale oczy to ma niezwykłe.
I zgadzam się z przedmówczynią - w roli Ragnara niesamowity. Nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim świetnie gra.

Vanja

absolutnie hipnotajzing xD a na powaznie ma jedne z najpiekniejszych oczu jakie w zyciu widziałam :) ale zawsze mialam słabość to takich bardzo jasnych kocich oczu , moze dlatego ze sama mam duze i prawie czarne xD generalnie cały jest mega sexy ;)

dziobak_fw

Mam wrażenie ,ze w Wikingach używa niebieskich soczewek.

mackal83

przez dwa sezony robili jakieś wiejskie efekty graficzne na jego oczach a teraz robią to nadal tylko delikatnie

Muhomorniczy

generalnie on chyba ma takie szarawo - błękitne naturalnie, a nie - tak jak mówisz - wiesko przerobine na lapis lazuri czy co to tam kombinują w Wikingach xD zawsze sie tak konczy jak ktos chce na sile poprawiac to co samo w sobie jest genijalne ;)

dziobak_fw

to miało być nawiązanie do Odyna, ten niebieski kolor oczu.

dziobak_fw

na pewno miał soczewki, tak jak Ivar, chyba nikt nie ma tak błękitnych oczu.

Vanja

Owszem, niczego sobie ale bardziej niż to, że ładne podoba mi się, że wyglądają na to, że jest w nich spora dawka szaleństwa. On gra tym spojrzeniem i tymi crazy eyes :D To czyni postać tak wiarygodną jak w mało którym filmie. Jestem pod ogromnym wrażeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones