Travis Fimmel

9,0
21 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Travis Fimmel

Dziękujemy za te 4 sezony. Genialnie zagrał Ragnara. Będzie go brakować w tym serialu. To już nie będzie to samo...

Anakin_Skywalker

W "Wyspie tajemnic" okazuje się, że DiCaprio jest pacjentem zakładu psychiatrycznego. W "Doktor Strange" Mordo na koniec przechodzi na złą stronę. W "Kodzie Da Vinci" McKellen jest głównym złym. W "Dla niej wszystko" bohaterowie uciekają zagranicę.

Mam nadzieję, że teraz lepiej będzie Ci się oglądało te filmy, które chcesz obejrzeć.

digital8

Ano, rzeczywiście nie zaznaczyłem spoilera. Który sezon?

Anakin_Skywalker

Ehh, na początku 4tego.

digital8

"W "Wyspie tajemnic" okazuje się, że DiCaprio jest pacjentem zakładu psychiatrycznego." - hmmm...... czyżby?

dedorka

No bo jest xD

digital8

Wiesz jaka jest różnica? Piszesz o postaciach całkowicie fikcyjnych wymyślonych w naszych czasach.

Anakin_Skywalker

No nie, serdeczne dzięki za spoiler :<

Blondie33

Nie kliknąłem żeby odznaczyć spoiler. Trzeba zgłaszać post albo coś zeby był niewidoczny. Edytować się na tej stronie niestety nie da. Eh

Anakin_Skywalker

SPOILER, nieogarnięty filmwebie - S-P-O-I-L-E-R !!!

Anakin_Skywalker

a co, wziął i umarł? spokojnie, możę go wskrzeszą :D

Anakin_Skywalker

Wielkie dzięki za spoiler, jestem na pierwszym sezonie :/

Sol89

hahahahaha SPOILER to by byl jakby napisal jak Ragnar zginal xd

kenobiii

No pewnie, bo napisanie że główny bohater ginie wcale nie jest spoilerem, zastanawiająca logika.

Sol89

Jakbys chociaz troche interesował sie historia to bys wiedzial cos o lothbrokach ;) kubilaj chan tez umarl ba nawet Mieszko I umarł :)

kenobiii

Co ty nie powiesz. I cały ten pseudointeligencki wywód tylko po to, żeby usprawiedliwić cudzy spoiler? Rany, ależ musi ci się w życiu nudzić.

Sol89

Pan to sie dopiero nudzi w zyciu odpisujac na ,,pseudointeligencki'' post w 5 minut

kenobiii

Do kogo to? Bo żadnego pana tu nie widzę. Zupełny brak elementarnej kultury, zwracać się do kogoś bezpośrednio a nie sprawdzić jego płci.

kenobiii

I rzeczywiście, fakt że akurat sprawdzałam pocztę jest zaiste szokujący.

Sol89

Jest Pani zabawna Pani wybaczy ze nie wykorzystuje wolnego czasu na takie szczegoly i przepraszam Pania ze az tak podburzylem Pani majestat plci ale nie mam az na tyle czasu zeby przeczesywac profile osob malo istotnych w moim zyciu takze milego i spokojnego zycze :)

Sol89

Ale jaki to jest spoiler jak to było wiadomo na długo przed planami powstania serialu XD

WTTW_FILM

nie wszyscy znają historię Ragnara.

Paula_TV

Zacznijmy płakać że ktoś nam powie przed oglądaniem Krzyżaków że Polacy wygrali bitwę pod Grunwaldem.

WTTW_FILM

jako Polacy znamy historię Polski... a tu mówimy o Wikingach ....

Paula_TV

Jako człowiek rozumny któremu życie w tych czasach pozwala na zdobywanie wiedzy za darmo i w nieograniczony sposób uważam że płakanie o spoiler dotyczący historii znanej ludziom przez bardzo długi czas jest głupie.

WTTW_FILM

Co za idiotyczny argument. Facet żył wieki temu, oczywiste, że w którymś momencie mu się zmarło. Co nie oznacza, że w serialu musiało to zostać pokazane. A pisanie o śmierci głównego bohatera bez oznaczenia, że post zawiera spoiler, jest po prostu żenujące i żadne pseudoargumenty tego nie zmienią.

Paula_TV

Poza tym Ragnar nie jest randomową postacią więc minimum zainteresowania historią i już byś to wiedziała.

WTTW_FILM

żeby wiedzieć, że Ragnar zginął nie trzeba się interesować historią... ale autor w temacie zapisał, że odchodzi z serialu po 4. sezonach i nie oznaczył tego spojlerem stąd całe zamieszanie. Zaczynając oglądać serial chyba nie chcesz wiedzieć kto i kiedy odejdzie z niego? Zwłaszcza główna postać.

Paula_TV

I tutaj ten problem nabiera innego znaczenia i w sumie musze przyznać rację, to że Ragnar ginie jest oczywistością aczkolwiek fakt, informacja kiedy dokładnie może być dla niektórych problemem.

Anakin_Skywalker

Ta rola normalnie stworzona dla niego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones