Bracia Coenowie opowiadają o przygodach amerykańskich pionierów i bandytów na Dzikim Zachodzie, sprawnie lawirując między żartem i absurdem a poważniejszymi klimatami.
Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony'ego Starka stawia czoło niebezpiecznemu przestępcy Vulture'owi, który stanowi zagrożenie dla najbliższych Spider-Mana.
Młoda uczona zostaje wybrana twarzą projektu, który jej firma realizuje w Indiach. Wkrótce kobieta uświadamia sobie, że może być częścią bardzo złowrogiego planu.
Detektyw ściga zabójcę, który terroryzuje mieszkańców miasta. Analizując zebrane dowody odkrywa, że morderca odwiedza domy w których przebywał jako dziecko, a teraz szuka przedmiotów z dzieciństwa i morduje osoby tam aktualnie mieszkające.
Frankie Peterson (Peter Falk) pożyczył pieniądze od lokalnej mafii, która teraz chce je odzyskać. Zostaje wysłany młody bandyta, aby przycisnął dłużnika i odzyskał pieniądze. Jednakże żona Frankiego robi wszystko, co w jej mocy, aby zwrócić ten dług, łącznie z poświęceniem własnego ciała. Teraz Frankie wraz z nieco ociężałym Vinnie Glynnem przysięgają zemścić się na mafii, za zrujnowanie ich życia.
Na początku wydawało się, że Eleni jest wymarzoną teściową, troskliwą, opiekuńczą i hojną. Najpierw opłaciła wesele, wkrótce potem kupiła nowożeńcom dom, zafundowała im luksusową kuchnię. Eleni bywała w ich domu częstym gościem. Jej niezapowiedziane wizyty z czasem zaczęły jednak im przeszkadzać