Vanessa Aleksander

7,1
7 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Aleksander

Czemu tak utalentowana dziewczyna gra w takim nieudanym serialu. I jeszcze kocha się z tym drewnem Małaszyńskim ech ech

Lewaknielewak

ponieważ taką dostała rolę

Robson_Elymus

Rozsmieszyles mnie tym komentarzem poczatkowo, ale potem doszedlem do wniosku, ze jednak masz racje. +

użytkownik usunięty
Lewaknielewak

Każdy od czegoś musi zacząć. A partnerów filmowych nikt sobie sam nie wybiera. Są z przydziału. Ci drewniani tak samo jak inni.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, ale moja wypowiedź była raczej wylewaniem żali aniżeli poważne pytanie. Przypomina mi się wypowiedź Tomasza Kota, który zawsze wydawał mi się zwykłym aktorem komediowym, a zrobił na mnie ogromne wrażenie w 'Bogach'. Powiedział, że chętnie grałby w poważniejszych produkcjach, ale w Polsce zwyczajnie one nie powstają.

użytkownik usunięty
Lewaknielewak

Rozumiem. Poważniejszych produkcji jest mniej niż pseudo filmów, ale może jakaś tendencja zwyżkowa mimo to jest. Tzn. jest ich trochę więcej niż kilka lat temu. Co dawałoby nadzieję na przyszłość.

Lewaknielewak

jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich czasów,chyba ,że ktoś go nie rozumie ,to napisze ,że nieudany :(

i_nowak

Gr8 b8 m8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones