Vanessa Villela

Vanessa Quiñones Romo

7,7
41 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Villela

Na tym zdjęciu jakoś tak dziwnie wyszła. W "prawie pożądania" wygląda jak lalka barbie. Ma na sobie poprostu tonę makijażu i zawsze jest ubrana w krótkie spódniczki. Wogóle ta aktorka ma taką dziwną urodę- głowę taką szeroką dosyć.

Rockin_Up

nie rozumiem jak mozna ocenia czyjas urode?
ciekawe jak ty wygladasz! rozejrzyj sie dookola i wtedy powiesz kto jest barbie a kto nie, ona ma bardzo ladna figure i jest sliczna.
mysle ze ludzie przez takie krytykowanie innych dodaja sobie urody, bo maja kompleksy.
to jest zalosne.... spojrz na siebie :]

JohnniesAngel

A co ty się tak oburzasz. Każdy ma własne zdanie na temat wygladu tej aktorki. Chciałam poprostu powiedzieć, że niepodobała mi się w "Prawie pożądania". Ja nie mam kompleksów ale chyba ty je masz. Sama patrz na siebie a nie walisz takie teksty. Lepiej spadaj z takimi krytykami. Nawet się nie znamy. Lepiej już tutaj nic nie pisz bo tak ci dowale, że nieźle ci pójdzie w pięty. Jak chcesz to nałuż na siebie tapete a napewno bedziesz bardziej przypominała Vanesse. Skoro tak ci się ona podoba... Vanessa nawet nieźle gra, ale z wygladu mi się nie podoba. KAŻDY MA SWOJE ZDANIE I NA FORUM MOZNA JE WYRAŻAĆ!!!!!!!!

Rockin_Up

Zgadzam się - mi też się nie podoba vanessa w prawie pożądania ... lalusia barbie uważna przez wszystkich za aniołka ... żałosne !!!

Rockin_Up

akurat sie jakos twojeg dowalania nia boje. rozumiem, ze mozesz miec swoje zdanie, ale jak mozesz mowic, ze ci sie podoba w tym filmie? moze ci sie nie podobac wykreowana posatc ktora vanessa gra, a nie ona sama :]

JohnniesAngel

Teraz myślę, że ani ta cała Vanessa mi się nie podoba ani Angela Donoso. Ciekawe ile im zajmuje zrobienie jej makijażu;P

JohnniesAngel

Teraz wiem, że nie lubię i tej całej Vanessy i Angeli Donoso. Ciekawe ile czasu zajmowało im zrobienie angeli makijażu;P

Rockin_Up

pewnie duzo :] jak kazdej aktorce :] nie tylko Vanessie :]

Rockin_Up

jak na nią patrzę to widzę tylko ten mega tynk i te oczy ociekające tuszem, do tego czy ona nie jest jakas pomaranczowa?:/ ma ładną buzie szkoda ze jej lzej nie malują.

Rockin_Up

A jaki ma ona wielki tyłek

malga927

haha tez to ostatnio zauwazylam, jak byla w tej zółtej sukience, pewnie nim orzechy łupie ;)

ka25

To piękny komplement dla Meksykanki. Tam aktorki nawet robią sobie implanty pośladków, więc trafione :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones