Vanessa Villela

Vanessa Quiñones Romo

7,7
41 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Villela

Dość, że nie lubie tego serialu "Prawo pożądania", to jeszcze ta aktorka kojarzy mi się z Olą Kwaśniewską...hahahahaha

pib2

O Kurdę jeśli ona kojarzy cie się z Olą K. to współczucie dla twoich skojarzeń...
Jak można porównywać taką śliczną dziewczynę, i utalentowaną aktorkę do jakiejś brzydkiej i beznadziejnej mrs. psycholog...
(www.żal.pl)

DeeelShannon

No skoro ona jest "śliczna i utalentowana" to tylko dla ciebie (i może kogoś jeszcze). O jej talencie nie będę już wspominać -bo chyba go nie ma...a nawet jeśli to uważam, że w takich serialach ciężko się wykazać.
A skoro Ci się podoba, to dobrze-nie mam nic przeciwko (jesteś facetem, więc czemu nie). Jak ja ją widzę to w pewnych pomentach przypomina mi Kwaśniewską i nic tego nie zmieni...nawet twoja opinia.

pib2

Mi akurat nie kojarzy mi się z Kwaśniewską ale też jej nie lubię. O talencie nie ma co pisać, zagrała tylko w kilku telciach. A tam trzeba tylko ryczeć i mieć tapete na twarzy;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones