Vanilla Ice

Robert Matthew Van Winkle

7,3
453 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Vanilla Ice

Biały frajer gadający o "ciężki życiu" na ulicy, a był po prostu jednym z wielu białych gówniarzy mieszkających w blokach ? Wyprodukowana gwiazdeczka jakich dzisiaj są na pęczki ? Jego piosenki były pierwszy "rapem" puszczanym na komercyjnych stacjach radiowych ? Boże jaki ten świat jest poj*bany. Szkoda, że jego samobójstwo było nieudane. Stawiam tego gościa na równi z Justinem Bieberem.

crazy_race

ale ty jestes proastacko glupi, pewnie wina galarety zamiast mozgu. Moze ty zdechnij, zrobi sie milej dla otoczenia.

black_bastard

Idź łaskawie trollować gdzie indziej.

crazy_race

no to ty akurat trollujesz prostaku

black_bastard

Tak sobie to tłumacz. To ty mnie tu wyzywasz. Ja tylko piszę prawdę. Vanilla Ice nigdy nie był dobrym "raperem", nawet nie był prawdziwym raperem, tylko zwykłym frajerem który załapał się na popularność.

crazy_race

nie o to chodzi czy byl dobrym, bo raczej to byl disco rap to po 1wsze, ale kwestia o tym, ze szkoda, ze jego samobojstwo bylo nieudane jest wrecz żalosnie debilne. Wszystkim, kogo nie lubisz zyczysz smierci, strasznie zawistny i ziejacy nienawiscia z ciebie czlowieczek.

crazy_race

na jakiej podstawie jedziesz mu od frajera ? nie używaj słów których znaczenia nie znasz

crazy_race

Powinieneś zobaczyć jaki dystans do siebie prezentuje w "Spadaj Tato", film nie jest wybitny, ale może dzięki temu zauważysz jakim jesteś trolem, unosząc się w taki sposób i życząc obcemu ci człowiekowi śmierci.

crazy_race

Żałosne .Spadaj z tym swoim mainstreamem hipsterku

Danio31b

????
Taki ze mnie hipster jak z Vanilla Ice'a raper.

crazy_race

więc przyznajesz że to jednak raper ?

crazy_race

No, szkoda że się nie zabił. Wszak zasłużył na śmierć tylko dlatego, że wykonywał chuujowy rap, wiadomo. Rap to walka, JP na 100%, ziąąąąąą!!

crazy_race

"ciężki życiu" ulicy czy ty słyszałeś jakiś jego kawałek?? Znam jego twórczość i jakoś nie przewinęły mi się teksty jak to na ulicy jest ciężko. Koleś robił muzykę w stylu MC Hammera, Kid n' Play czy Salt n' Peppa. Może i niektóry uważają go za frajera, ale koeś ma więcej na koncie niż ty kiedykolwiek będziesz miał

Boogie88

zgadza sie i wiecej osiagnal niz ten dupek a i w twarz by mu tego nie powiedzial

Boogie88

niestety większość Polaków jest zazdrosna i nie potrafi cieszyć się sukcesem innych ludzi,wydaje mi się że to my stworzyliśmy hejterstwo

Scarface_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=LU8sGdsURSs


Ice dalej rulez ;))) looknij usmiejesz sie :)

crazy_race

A co, czarny "frajer" gadajacy o zyciu jest lepszy?, "ci czarni gowniarze mieszkajacy w bloku sa lepsi od bialych?" Troll, zazdrosc, czy glupota? PS, Snoop Dog, Dr Dre, tez leca w radiach. 50 cent, nie dosc ze podkrecil swoja biografie, jak mu bylo zle itd, choc w polowie to nie prawda, to jeszcze nagrywa syf w stylu "poliz mi lizaka" Chyba kazdy amerykanski raper sie sprzedal w obecnych czasach, zastanow sie co piszesz, potem komentuj.

crazy_race

Biedny frustracie.

crazy_race

Bądźcie sławnymi cwaniakami!