Vanilla Ice

Robert Matthew Van Winkle

7,3
445 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Vanilla Ice

ice ice bejbi i turtlesy pppffff,ale sie śmiałem z jego grzywy lamus totalny,a w 1997 nagrał jakiś newmetalowy shit

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
leon_25

to ja tez chce byc takim pajacem jak on. 18 milonow dolcow zarobil po 2 plytach i filmie. Ic Ice baby zna chyba kazdy na tej planecie. Nie mowiac juz ile towaru przewinelo sie w jego garderobie ...hehehe

giloo

"Nie mowiac juz ile towaru przewinelo sie w jego garderobie" - niech się zbada, bo może mieć AdIDaSa . . . a to syfu najwyższa klasa!

aniolek1234

Pewnie wolisz Eazy-E, ktory byl alfonsem z majkiem i umarl wlasnie na AIDS? Alvbo 50 centa i jego rap "poliz mi lizaka" :)

phil_anselmo

Patrząc na to , że nigdy nie był (i całe szczęście) wokalem Pantery..., nie dziwię sie, że na niego napier...., ale chyba przesadziłeś. Chłopak niestety się nie spełnił, ale kiedyś zrobił jakąś tam "furorkę"...

phil_anselmo

Za takie słowa powinni Cie ukamieniować kolego. Jeżeli chodzi o kawałek Ice Ice Baby, to może nie był jednym z lepszych w wykonaniu Ice'a, ale posłuchaj sobie Cool As Ice (z Naomi Campbell) - to jest klasyk. Jeśli zaś nie podobaja Ci sie jego dzieła to nie wypowiadaj sie, a zostaw to dla prawdziwych jego fanów. Pozdrawiam

Demand90

Ice Ice Baby - tak sie zachwycacie tym kawalkiem a chyba nawet nie wiecie ze ukradl rytm z genialnej piosenki Queenu - Under Pressure. wysluchajcie oryginalu najpierw.

staszek_peszko

nie ukradł, a zsamplował - to wielka różnica! dlatego też lepiej się nie wymądrzać :-)

użytkownik usunięty
eFsista

Teraz to wy wyszedłeś na ignoranta ;-) Wikipedia głosi:
"W listopadzie [1990 r.] nieznany wcześniej raper Vanilla Ice zdobył szczyt brytyjskiej listy przebojów utworem "Ice Ice Baby", opartym na wykorzystanym bez zgody zespołu riffie z "Under Pressure". Pomyślałem, że może i jest to interesujące – ocenił Brian May [gitarzysta Queen] – ale nikt tego nie kupi, bo to prawdziwe dziadostwo"
Polecam poczytać o danym temacie, zanim się zacznie go omawiać.

Demand90

ja wole COLD as ice
a ten koles jest.... nie slucham, nie przepadam, slaby z niego raper
nie jest jakis tragiczny, nie zwracam uwagi na jego muzyke

phil_anselmo

Jest dość słaby przynaję, ale gdyby nie on nigdy nie narodziliby się "bali" raperzy, on był po prostu złym początkiem czegoś dobrego.

crazy_race

hahah ty koles nie masz pojecia nawet znikomego o narodzinach "bialego rapu" po jaka cholere wohgole zabierasz glos w tej kwestii?

black_bastard

Odezwał się specjalista.

crazy_race

No tak sie akurat sklada, ze jestem takowym specjalista od hip hopu i pokrewnych gatunkach.

black_bastard

Ta jasne, a ja jestem instruktorem baletu mongolskiego.

crazy_race

a czemu glupio zakladaz z gory, ze nie znam sie na tym? Nastepne debilne podejscie, slucham tej muzyki od ponad 18 lat, robilem recenzje do kilku magazynow, w tym kilku amerykanskich, np Elemental jak wiesz co to jest, gralem tez pewien czas itd, takze nie poghrazaj sie mlody.

black_bastard

Tak 18 lat, ale pisać porządnie podczas całego tego czasu się nie nauczyłeś.

crazy_race

hahhah czlowieku ty wez sprawdz co ty wypisujesz bo to juz jest upadek myslenia podczas pisania, takze nie rozbawiaj mnie :)

phil_anselmo

Ice jest dobrym raperem, po prostu był marionetką firmy fonograficznej, pogubił się w tym wszystkim , stąd też próba samobójcza. widziałeś jaką muzę teraz wykonuje??? pewnie nie więc zamilcz na wieki

paulo30

swiete slowa

paulo30

lol - akolici pchający opartą na litości, tlącą się karierę. amen

Lance_Vance

jakiej litości, lol. napisałem prawdę o Ice

paulo30

urocze

Lance_Vance

doprawdy ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones