Verónica Vieyra

7,1
309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Verónica Vieyra

to jakiś żart ona naprawdę ma tyle lat????????

dariana18

jestem równie zszokowana ; O

dariana18

Też bym jej tyle nie dała a jak widzę że jej starsza córka jest z 89 rocznika to naprawdę jestem w szoku

Betinka

jej corka jest w moim wieku

platyna_2

Jak zaczęła grać w Zbuntowanym aniele to miała 30 lat!!! Masakra wyglądała na 18 :D

nadia87

młodsza od Iva?? nie wierzę!!

zolwik_206

Chyba starsza i to o 4 lata.

nadia87

heh... to z podekscytowania :D

zolwik_206

też nie mogę uwierzyć że miała 30 lat jak grała w zbuntowanym aniele, myślałam że miała 19 lat.

dariana18

też doznałam szoku jak tu weszłam i zobaczyłam z którego rocznika jest,w zbuntowanym aniele myślałam że ma ze 20lat a tu prosze 30 lat miała...


tak teraz wygląda; http://i029.radikal.ru/1106/d3/a62f0d40b5ab.jpg

Sol1987

Uu w takim razie to teraz dopiero zajebiscie wygląda jak na swój wiek wygląd nwm dwadzieścia pare lat a ma teraz 47 w tym roku !!!

dj_carlos

nie wiesz moze czy ona ma instagram?

Sol1987

Tfu chciałem napisać ze 47 ma obecnie a 48 będzie miała w marcu...a co do instagramu to nwm.ale ja tez mam do CB pytanko przy okazji czemu mi nie odpisujesz w wiadomościach sol a tak Milo się pisało z tb

dj_carlos

Bo nie mam za bardzo czasu na pisanie. Tak poza tym chyba nie mamy o czym pisać.

Sol1987

Właśnie ze mieliśmy zawsze mi odpisywałas do pewnego momentu a ja miły akurat zawsze byłem dla cb,.także wole wyjaśnienie ze po prostu nie e masz czasu niż ze ze nie mamy o czym pisać (zresztą nwm czy wogle pamiętasz jak pisywalismy)

dj_carlos

pamiętam.

dariana18

OMG tez jestem w szoku

azorcia27

nooo....powaznie, w zbuntowanym wyglądała jak 20latka... widac czas był dla niej łaskawy.

użytkownik usunięty
angelika18_fw

Też jestem w szoku, myślałam, że w serialu miała ze 20-22 lata. Więc teraz miałaby ok. 36-38, a nie 46.

Co ciekawe w czasac Aniołka miała dwie córki, 10 letnia oraz4 letnią :)

marcinusz

VIKI myslałem ze miała jakies 21 lat jak grała w zbuntowany aniele a nie 30 na tyle nie wyglądała./ masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones