Veronica Cartwright

Veronica Anne Cartwright

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3352/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":2213,"rate":7.11025756891098,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/3352/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":79,"rate":7.3924050632911396,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/3352/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":12,"rate":8.666666666666666,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/3352/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":3,"rate":6.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
7,1
2 213 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Veronica Cartwright
 • Za to w "Czarownicach z Eastwick" dała prawdziwy pokaz talentu komediowego !
  Mistrzostwo :) Oprócz tego bardzo dobra rola w "Inwazji łowców ciał"

 • MikeyS Zgadzam się, w "Czarownicach z Eastwick" po prostu fantastyczna!

 • MikeyS Świetnie wypadła jako Lambert w "Alien". Zwłaszcza w swojej ostatniej scenie.

 • MyNameIsDeath Zwłaszcza, że ma takie demoniczne oczy, które wtedy same mówiły: zaraz zginę marnie.

 • JackHolborn Dokładnie. Szkoda, że w Hollywood nie dali jej szansy pokazać się w innych filmach. Prawie w każdej roli wypada przecież świetnie.

 • MikeyS Ciekawostka. Podobno była przekonana, ze zagra rolę Ripley i nie była zachwycona wyborem Weaver na główną rolę.

 • piotrowy Ja raz czytałem wywiad w którym mówi wprost że zgodziła się zagrać w filmie bo obiecano Jej że będzie grała główną bohaterkę. Na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć dano poinformowano Ją że jednak będzie grała Lambert a rolę Ripley dostała Weaver. W sumie można Ją zrozumieć. Po latach grania na drugim planie w końcu była przekonana że będzie grała pierwsze skrzypce, aż tu nagle zepchnięto Ją na drugi plan a Gwiazdą filmu została debiutantka.

 • IronMannn Ciekawa sytuacja. Bohaterki "Obcego" (Lambert i Ripley) nie darzą się zbytnio sympatią. Ciekawe czy na planie filmowym również były kwasy między Cartwright a Weaver i miały wpływ na te sceny...

 • Pawcio_filmaniak Cartwright do dzisiaj nie kryje ze nie lubi Weaver. Na planie również miały ze sobą na pieńku. W jednej ze scen (która ostatniecznie została wycięta) Postać Veronici sprzedaje plaskacza granej przez Weaver Ripley. Okazuje się że Veronica naprawdę spoliczkowała Sigourney.

 • StormWoman Ta scena chyba nie była wycięta, bo ja tego plaskacza kojarzę. Obejrzę jesze raz