Victoria SanchezI

6,2
114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Victoria Sanchez

bardzo fajnie zagrała w "W krainie niekończącej się opowieści".

hellens

Mnie też się podobała w tym filmie. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jej Xayida z tego filmu była o wiele nawet lepsza od powieściowej czarodziejki. :) Prowadzący casting do tego filmu doskonale wiedzieli, kogo obsadzić w roli Xayidy. ;) A nawiasem mówiąc, żeby zagrać czarnego charaktera w dowolnym filmie, niekoniecznie w "W krainie niekończącej się opowieści", to trzeba mieć przede wszystkim talent i jestem pewna, że właśnie tego talentu nie brak Pani Sanchez.

hellens

W moim poniższym poście wyraziłam swoją opinię o Jej roli w "W krainie Niekończącej się opowieści", ale nie tylko tam zagrała fantastycznie. Godzinę temu oglądałam na myspace.cdn.com odcinek serialu "Big Wolf on Campus", zatytułowany "She Will, She Will Rock You", w którym to odcinku zagrała Medusę, studentkę zmieniającą swym wzrokiem ludzi w kamień. Wprawdzie wystąpiła w jednym tylko odcinku powyższego serialu i wprawdzie jej bohaterka nie była pozytywną postacią, to jednak zagrała z wdziękiem, a pod koniec tego odcinka dała mały, ale koncertowy popis karate.

hellens

W moim powyższym poście wyraziłam swoją opinię o Jej roli w "W krainie Niekończącej się opowieści", ale nie tylko tam zagrała fantastycznie. Godzinę temu oglądałam na myspace.cdn.com odcinek serialu "Big Wolf on Campus", zatytułowany "She Will, She Will Rock You", w którym to odcinku zagrała Medusę, studentkę zmieniającą swym wzrokiem ludzi w kamień. Wprawdzie wystąpiła w jednym tylko odcinku powyższego serialu i wprawdzie jej bohaterka nie była pozytywną postacią, to jednak zagrała z wdziękiem, a pod koniec tego odcinka dała mały, ale koncertowy popis karate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones