Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

moim zdaniem o wiele lepiej wyglada z dlugimi włosami:D Jest bardziej męski:)) Prawdziwy facet.... A ze jest swietnym aktorem pokazuje w kazdym filmie

olusia0070

Jasne. Jako Aragorn jest super. Mniam:)....................... ..

Martini

Szczerze mówiąc jako Aragorn był dla mnie "superprzystojny". natomiast na tym zdjęciu wogólemi się nie podoba.. NIECH ZAPUŚCI BRODĘ I PUŚCI SWOBODNIE TE WŁOSY!!! :P

olusia0070

a ja uważam że zawsze wyglada BOSKO!! no może poza tymi momentami kiedy ma tylko wąsy. ale to moje zdanie, bo z zasady nie lubie wąsów:):)

olka306

Zgadzam sie z wami. Wyglada lepiej jako Aragon:D

zgelka

* Aragorn
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~* ~*~*~*~*~*~*~*~*

olusia0070

włosy do ramion oj tak ^^ Czyli zdecydowanie jako Aragorn, krótkie włosy wogóle nie wchodzą w rachubę ;)

olusia0070

Zdecydowanie Aragorn! W krotkich wlosach wyglada, jak... no jak ciota jakas! :|

kiciak100

A ja nadal będę sie upierać, że w krótkich włosach także jest przystojny. Owszem, we "Władcy Pierścieni" wygląda najlepiej, ale nie można ograniczać się tylko do jednaj kreacji. Świetnie wyglada w większości filmów!!! To po prostu CUKIERECZEK:):)

olusia0070

dla mnie zawsze będzie najfajniejszym aktorem na świecie, nieważne czy ma brodę,wąsy czy sztuczną szczękę:DD mam na kompie jedno zdjęcie Viggo z krótkimi włosami na którym wygląda milion razy lepiej niz z brodą Aragorna.
wniosek:Viggo jako Aragorn był świetny,ale PRAWDZIWY jest lepszy,bo jest po prostu sobą.

Fame

Zgadzam się w 100% z moją poprzedniczką.. On jest zawsze fajny, niezależnie czy w filmie czy naprawdę. Najbardziej liczy się talent i to jest najważniejsze. nawet on sam wielkiej wagi nie przykłada do tego jak wygląda tylko co robi.. :P
Pozdrawiam fanów! :D

olusia0070

Podzielam opinie przedmówczyń, jednak nie sądzę, żeby było coś złego w tym, że oprócz kunsztu aktorskiego docienia się też jego urodę;-) Gorzej, jak ktoś ceni go tylko za wygląd;-)Pozdrawiam

olusia0070

Długie włosy i broda!!!!!!!!!!! Aragorn!!!!!!!!

HekateV

Racja lepiej z brodą i długimi włosami!! Aragorn był piękny!!!
Viggo jest przystojny, ale z brodą mu sto razy lepiej.

olusia0070

To rzeczywiście kurewsko istotna kwestia:)

skoczmnie

no a co może nie? :P

chyba lepiej wiedzieć co się dziewczynom bardziej podoba:P
np. zapuścisz włoski i od razu laski na Ciebie lecą:P

chyba że wyglądasz tak sexy że bardziej się nie da :P:P:P

Aragorn z WP wymiata moim zdaniem :):)


pozdro,

FreeCia

olusia0070

Z brodą i długimi włosami ZDECYDOWANIE!!!! zresztą ja uwielbiam mężczyzn z długimi włosami :). Aragorn jest suuuper.
Wiem co mówię, jastem zagorzałą fanką Władcy Pierścieni!!!!!!

ala410_2

A mi się podoba i jako Aragorn z długimi i w innych filmach z krótkimi. A jeszcze żeby miał do tego fajna bródkę, np. w Gimlecie był całkiem spoko. Tylko nie lubie jak ma same wąsy np. w Alatriste.

olusia0070

Oczywiście że z długimi włosami i zarostem:D

olusia0070

Jako Aragon wygląda bosko ; D. x] Supcio ; )

olusia0070

ARAGON i tylko Aragon, na tym zdjęcu wygląda jak jakiś stryjeczny wujaszek od strony prapradziadka, wyglada tak ciapowato

olusia0070

ARAGORN jest superowski!!! i tyle na ten temat... :)))

olusia0070

Ja się modlę tylko do wersji długowłosej :P przecież tam wygląda jak pół-bóg, a na tym zdjęciu jak... brzydal :D

vanilka

racja ogolony wyglada co najmniej dziwnie, a taki zarosniety z dlugimi wlosami mniam wrrrr :D

olusia0070

jejku dzis zlukalam dopiero 1 raz wladce:D aragorn jest taki sweet tu wchodze na kolesia i go nie poznalam! !! na serio aragorn jest boski a tu blee:PP pozdrawiam buski

olusia0070

lepiej mu było z tymi długimi włosami. Na ogół nie lubie u facetow dlugich wlosow ale w WP musze przyznac Aragorn byl nieziemski z tymi pieknymi włosami i brodką:D

olusia0070

Jak najbardziej długie włosy:D Zresztą tak jak u innych facetów;) W ogóle we WP można zauważyć wielu długowłosych przystojniaków:]

olusia0070

Oczywiscie ze najlepiej wygladal w dlugich wlosach... XD Aragorn z Lotr poprostu wymiata :D
pozdrawiam

Maiev

długie włosy, w krótkich wygląda jak ciota...

Tonko

heh no może nie jak ciota, ale w krótkich wygląda gorzej..

olusia0070

jako Aragorn, Aragorn i jeszcze raz Aragorn :))

olusia0070

Viggo najlepiej wygląda jako Viggo... lekko niedbały typ artysty... często na boso... człowiek o wielu talentach... aktorstwo to tylko mały fragment tego co robi... podziwiam go za styl bycia i życia...

rayando

zdecydowanie wole Viggo'a jako Aragorna ;)) syna Arathorna ;))

paczek93

Po pierwsze Viggo jest świetny aktorem, wspaniałym artystą. I do tego wszystkiego piekielnie atrakcyjnym facetem;) Najprzystojniejszy jest jako Aragorn, ale i w każdej innej postaci Viggo mnie powala. Uwielbiam jak się uśmiecha;) I kocham to jego mamrotanie pod nosem;D I jego dłonie...I jego CAŁEGO^^

Peace;)

olusia0070

Oczywiście że z brodą i długimi włosami !!!
Takie ciacteczko odważne ...Mmmmhhhmmmm

olusia0070

tylko i wyłącznie w długich włosach i brodzie!!!

olusia0070

To chyba mało istotne.

olusia0070

Zdecydowanie lepiej wygląda z brodą i długimi włosami, bo na tym zdjęciu jego twarz wydaje się kwadratowa. Tylko z tą brodą też nie może przesadzać, na Oscarach był mocno zarośnięty i nie wyglądał zbyt atrakcyjnie. :)

olusia0070

bez znaczenia, z długimi włosami czy krótkimi z brodą czy bez i tak zawsze jest NIESAMOWICIE CUDNY !

LilyRain

z długimi włosami i brodą (ale taką jak we Władcy Pierścieni). Albo z krótkimi włosami i bez brody :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones