Vince VaughnI

Vincent Anthony Vaughn

7,8
23 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vince Vaughn

zauwazyl ktos ze czesto w filmach w ktorych gra pokazuje sie flaga Poslki albo wspominaja cos o Polakach?

kiriko

tak np. w break up ma koszulke do spania z napisem poland i orzełkiem

sardynki

bo w sztuce zrywania grał polaka ;)

<za krótki>

kiriko

w dodgeballu tez sie pokazuje w biurze

v

użytkownik usunięty
kiriko

A neich to, nie widziałem tego, musiałem przeoczyć

kiriko

No wszystko się zgadeza ale ciekawe czemu , czy ma polskie kożenie :?

spider485_2

Może ma, a może nie, ale korzeń to by napisał bez błędu ;p

Lestat_2

szkoda tylko, że ty napisales niegramatycznie i nieskladnie to zdanie

black_bastard

Szkoda, że nie potrafisz używać dużych liter oraz arogancko traktujesz znaki interpunkcyjne.

gramer_filmweb

w ktorym miejscu, bo moje zdanie to czesc dyskusji, wiec nie mam takiego obowiazku, zeby uzywac duzych liter dzięciole

gramer_filmweb

Wielkich liter, jak już.

scofield_92

Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd. Pozdrawiam. :)

scofield_92

A właśnie, że dużych liter :)

kiriko

o ile dobrze wiem ten aktor pochodzi z Chicago gdzie mieszka dużo Polaków, więc pewnie ma tam jakiś znajomych z naszego kraju :D rodzinke pewnie też:D kto wie XD

szlasa12

Albo najzwyczajniej w świecie lubi Polskę.
Nie da się lubić?

Ma prawo, nie jest stąd, nie wie jak bardzo tu prze***ane xD

kowal1528

To wyje,buj jak ci sie nie podoba

Olipatka

Lubię inteligentne wypowiedzi :)

kowal1528

A mnie denerwują takie żenujące wypowiedzi jak Twoje. Szkoda, że się nie urodzileś gdzieś w Afryce czy Azji, ty niewdzieczny pajacu.

Olipatka

Mmmm jeszcze więcej inteligentnych i w dodatku konstruktywnych wypowiedzi :D Ile Ty dziecko masz lat?

Ale idąc za Twoim tokiem myślenia: usprawiedliwiasz Polskę porównując ją do gorszych krajów typu Afryka :)
Zobacz lepiej jak mają kraje lepsze dla przykładu Holandia:) Tam mając SŁABO PŁATNĄ pracę jesteś w stanie opłacić czynsz i rachunki, żyć ponad przeciętną, czy nawet odłożyć na jakiś wydatki typu elektronika:)
W Polsce mając średnią płacę masz ledwo na rachunki i bardzo skromne wyżywienie:) A jesteś w pracy całymi dniami waląc jeszcze nadgodziny by mieć co do garnka włożyć:) W Holandii zaś pracujesz po 6 góra 8 godzin co do w/w przykładu.
Wiadomo są w pl osoby które mają swoje firmy czy po prostu głowę do tego by mieć hajs (jak ja) ale ja nie patrze na siebie, a na polaków w różnych pracach, którzą są traktowani dosłownie jak tania siła robocza:)
AAAAaaa... no tak, jeszcze warto wspomnieć o politykach którzy zamiast robić dla nas lepiej myślą tylko jak nachapać się hajsu do kieszeni. Dlatego większość posiadająca coś w głowie zakłada własne firmy, kieruje się metodą "masz łeb i ch** to kombinuj" lub wyjeżdzą za granicę gdzie nawet w głupich Niemcach już da się zarobić na tyle, by mieć na co wydać a nie tylko by starczało od 10-tego do 10-tego:)

Chcesz bronić tego "wspaniałego" kraju to sobie broń, chcesz mnie obrażać to proszę bardzo, mi to zwiewa i powiewa :)
Pozdrawiam! =)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Olipatka

Napisałem wyraźnie, że nie piszę o sobie bo jestem w pl i mam łeb to mam i hajs, mówię o innych ludziach pracujących za średnią krajową, którym ledwo starcza na czynsz i jedzenie :)
Tak mieszkam w Polsce, tak jest tutaj ch**owo i wiele do zmiany a zmiany nie nastąpią nigdy :)
I co najlepsze nawet jak ktoś pojedzie do Niemca sprzątać to i tak będzie miał lepiej niż jakikolwiek polak w Polsce,i żadne Twoje zdanie czy obelgi pod moim adresem tego nie zmienią bo takie są moja droga fakty ;)
Źródło naszych nieszczęść nie bardzo mnie interesują bo trochę już od komuny upłynęło a zamiast być lepiej jest tylko gorzej:)

A napisałem do Ciebie "dzieciak" bo tak właśnie się zachowujesz z tekstami "wypi***alaj, ty niedzieczny pajacu, patałachu" co jest właśnie dziecinne, bo nie wiesz co powiedzieć w sposób kulturalny to PRÓBUJESZ obelgami załatwić sprawę:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Olipatka

Uhhh ale mi pociski zafundowałaś, normalnie nie wiem co teraz z sobą zrobić:)
Nic mnie bardziej nie bawi niż patriota fanatyk :) Szczególnie taki, co jest zmuszony do podkreślania swojej racji próbą pocisków i obrażania :D A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że wydaje Ci się, że masz racje :)
Nic tylko napić się łyk kawy i wyobrazić sobie Twoją kwaśną minę po przeczytaniu mojego posta :D
PS: Tylko nie tupaj nogą bo ludzi pobudzisz:P

kowal1528

Patriota Fanatyk xDDDDDDDDD Ty serio z tego wszystkiego co napisałam, wyniosłeś tylko te wyzwiska? Zero argumentacji u Ciebie, czyli tak jak się spodziewałam. Mojego zdania po prostu nie da się podważyć, więc ciągle wypominasz te wyzwiska. Jesteś nudną amebą, nic sie nie zmieniło i pewnie nie zmieni. Gardzę.

Olipatka

"Mojego zdania po prostu nie da się podważyć" haha:) Dokładnie tak jak napisałem, Ty ciągle myślisz że masz rację:)
Zero argumentu, bo ktoś mi kiedyś powiedział "z deb**ami się nie gada", to co miałem napisać już zrobiłem i szkoda mi cennych sekund życia na pisanie Ci czegoś więcej, śmieszna kobietko :)

kowal1528

Ja wiem, że mam racje. Inaczej byś CHOCIAŻ podjął próbe dyskusji na argumenty.. I tak się tłumaczą dzieci w szkole. Zamiast ciągłego wypominania wyzwisk równie dobrze mogleś PODAĆ ARGUMENT. Słabiusieńki jesteś i tyle. Nara lamusie xD

Olipatka

Właśnie o takich osobach jak Ty Peja napisał "reprezentuje biedę" idento jak Twoje posty:)
Nie mogłem podać więcej argumentów, bo jak już wcześniej napisałem "z de**lami się nie gada":) konwersować to mogę z osobami które coś sobą reprezentują, z kimś kto mógłby mi najwyżej buty czyścić nie ma sensu dyskutować :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kowal1528

:]]]

Olipatka

Olipatka już od pierwszych postów było widać jak bardzo ograniczoną i rasistowską osobą jesteś. Poza tym jeśli bazujesz swoją wiedzę na temat przeciętnych zarobków na tym ile osób chodzi po ulicach z iphonem to gratuluję inteligencji. Od początku rozmowy używasz wyzwisk i strasznie się emocjonujesz, czym chyba próbujesz nadrobić braki w umiejętności argumentacji. Chyba też nie zdajesz sobie sprawy z tego, że są w Azji kraje, które radzą sobie lepiej niż Polska. Współczuję. Ja lubię swój kraj, ale nie lubię takich polaczków prawaczków jak ty.

paranormalsun

Śmierdzisz lemingiem i to takim zaawansowanym. Pewnie można cie spotkac na marszach kodu, pasujesz tam mentalnie. Rasizm? To ciekawe, podaj mi chociaż jeden fragment, z którego tak wnioskujesz. Michnik byłby z ciebie dumny, swietnie pasuje do ciebie okreslenie - mierny, bierny ale wierny. Nawet nie mam się do czego odniesc bo w twojej wypowiedzi jest tyle argumentow, odniesien faktycznych co u kolegi wyzej. Stwierdze tylko, że jeżeli chodzi o iphony, to stwierdziłam tylko pewnie zjawisko spoleczne! Czy ja napisałam, że wszystkie kraje w Azji są biedne? Jaki ty jesteś tepy... Gardze, szkoda nawet czasu na odpisywanie takiej lewackiej amebie, ktora nawet nie potrafi nawiazac rzeczowej dyskusji., jak sie wtracasz, to staraj sie to robic bardziej umiejetnie.

Olipatka

Droga Olipatko ! Czytając twoje komentarze czuję się jak na lekcji wiedzy o społeczeństwie w moim byłym gimnazjum. Reprezentujesz ten sam poziom co moi rówieśnicy w tamtym czasie. Krótko mówiąc, zerowy.

Rosemarie_Bielikov

Tego gimnazjum to Ty nie ukończyłaś z pewnością... Śmieszą mnie takie mało sprytne osoby, które zamiast odnieść się MERYTORYCZNIE do tego co napisałam, próbują mi nieudolnie dogryźć wypisując jakieś swoje życiowe historie. Nic tylko parsknąć śmiechem...

Olipatka

Z niektórymi nie da się dyskutować, bo nie rozumieją znaczenia słów, na historii bawili się komórką, no i - przede wszystkim - są teraz "Europejczykami", choć dziadkowie i tatusiowie umacniali socjalizm. Pozdrawiam z głębi mego konserwatywnego serca.

Krzypur

Pozdrawiam również :)

Olipatka

Szanowna Pani..... Pani stan jest uleczalny. Zapraszam do szpitala Wolskiego ....pomogę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Olipatka

Uhahahaaaaa " ja wiem" hahahaaaa

kowal1528

Łożesz :D Nieźle się zmieniło za tego PiS, nie głosuję na nich i ich jakoś specjalnie nie popieram. Ale pracuję w zwykłej robocie, pracuję 8 godzin dziennie i nie jem byle czego, stać mnie na elektronikę, stać mnie na kupowanie książek czy chodzenie do kina itd. Nie mówię, że żyję na poziomie zwykłego robola w Holandii, ale na nic mi nie brakuję i spokojnie odkładam jakieś tam pieniądze. Miliony ludzi w Polsce tak żyje. Pisanie, że Polska to jakaś bieda i należy nam współczuć to lekka przesada. Do nas przyjeżdżają tysiące Ukraińców i Białorusinów za pracą. Tam jest bieda.

kowal1528

^Co za dekiel...

Olipatka

Jestem po Twojej stronie. Mnie tez to strasznie irytuje :/

użytkownik usunięty
Olipatka

No bo w Azji się źle żyje w końcu xD

użytkownik usunięty

o rety ten temat jeszcze się ciągnie?

kiriko

w filmie Mr. & Mrs. Smith też jest ten sam akcent, o ile dobrze pamiętam flaga polski na ścianie w jego "pseudo biurze" :-)

Marrek

Wyczytałam, że Vince ma polskie korzenie, ale ciekawe ile w tym prawdy...

Silva

Ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, niemieckie, libańskie i włoskie. Jedyny syn i najmłodsze dziecko sprzedawcy protestanta Vernona Lindsaya Vaughna i urodzonej w Kanadzie agentki nieruchomości katoliczki Sharon Eileen DePalmo, ma dwie starsze siostry Victorię i Valerie, dorastał w Buffalo Grove i Lake Forest, w stanie Illinois, gdzie w 1988 roku ukończył publiczną pięcioletnią szkołę średnią Lake Forest High School z przyszłym scenarzystą Dave'em Eggersem. W 1991 roku jego rodzice rozwiedli się.

wikipedia

jaroentertainment

Ciekawe... a gdzie w tym Polska? Może ta jego twarz.... coś przypomina?

kiriko

Zgadzam się z Tobą. Np. w filmie "sztuka zrywania".

kiriko

Myślę, że film jest czymś w rodzaju polisach joke’s.

Tak rzeczywiście w filmie „ Sztuka zrywania” są szczegóły takie jak flaga, koszulka czy nawet fragment tekstu, kiedy mówi, że zbierze swoich ziomali – polaków…, Ale mi wydaje się, że to całe nawiązanie do polskości wynika raczej nie z chęci pokazania przynależności przez aktora a z roli, jaką gra.
Po obejrzeniu filmu odniosłam wrażenie, że rola polaka musiała tu pasować – amerykanie nie zrobiliby filmu przedstawiającego amerykanina-, który nie potrafią utrzymać dziewczyny i jest życiowym nieudacznikiem, a jak wiadomo z polaków za granica się naśmiewają.

Angie_4

Mógł bym się zgodzić z twoją wypowiedzią natomiast te akcenty są w prawie wszystkich jego filmach.

Angie_4

Nie wiem czy widziałyśmy ten sam film, ale ja wcale nie widzę w Sztuce zrywania "nieudacznika, który nie potrafi utrzymać dziewczyny". Film pokazuje obydwie strony kłótni, nikt tam nie jest gorszy. To film o parze, która choć się kocha, to nie potrafi się dogadać. Nie ma tu żadnego naśmiewania się..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones