Violante Placido

6,7
937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Violante Placido

Po Amerykaninie zakochałem się w Niej:)

ronjeremy7

w prostytutce ? no fakt zniewalająca byłą widać ze starannie kobiete do filmu dobrali liczyła się najładniejsza buzka, nie zmienia faktu kogo grała scierkę która się zakochała w klijencie

konrii_2

Boże, no przecież to aktorka, wciela się w role, którą ma grać

ronjeremy7

Wszyscy się w niej zakochaliśmy i wszyscy po "Amerykaninie". Za to co tam pokazała, powinna wnet zrobić furorę w filmowej branży. Powinna grać w dramatach psychologicznych z górnej półki. Jakże chciałbym ją zobaczyć w "Koneserze" zamiast Hoeks. Viola nadaje się również do thrillerów. Femme fatale idealna. Pończochy, papieros w ustach, obfite kształty. Jednym słowem, kobieta.

"w prostytutce ? nie zmienia faktu kogo grała scierkę która się zakochała w klijencie"

Rzeczywiście zagrała kobietę upadłą. A być może w pełni świadomą własnych możliwości i ograniczeń? Powiem Ci jedno, czasami lepiej być z prostytutką, która w łóżku nie zawiedzie niż z oziębłą nudziarą, która tego łóżka się boi i unika za wszelką cenę.

użytkownik usunięty
La_Pier

nic dodać nic ująć !!!

ronjeremy7

Właśnie dzisiaj obejrzałem "Amerykanina" i... dopadło mnie to samo...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones