Viva Bianca

Viva Skubiszewski

7,7
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viva Bianca

http://www.youtube.com/watch?v=_ilgsfr-TXg

Dziewczyna rozumie pytania zadawane po polsku, ale odpowiada po angielsku co mnie nie dziwi. Fajna z niej dziewczyna :)

bandofbrothers

taaa... jasne, nie wiem czy zauważyłeś, ale jest rozdźwięk pomiędzy jego polskimi słowami a ruchami warg, polski lektor został dodany później i wątpię by rozumiała polski, zresztą mnie wkurzyła jednym "W świecie zachodnim trudno zapamiętać nazwisko Skubiszewska". Droga Bianco, Polska jest zaliczana do kultury zachodu pozdrawiam;)

użytkownik usunięty
steepien

a mnie wisi małolata Skubiszewska bez nazwiska :P i jej problemy, jak na razie to rzesze fanów :) zdobyła, no czym?

Mi się niesamowicie podoba jej gra w Spartacus'ie, od początku była to moja ulubiona postać, to, że ładnie wygląda jak się rozbierze to tylko mały plus

steepien

Polska jest krajem Europy Wchodniej + wszystko od RFN na wschód to dla nich wschód.

użytkownik usunięty
steepien

Człowieku, napisałeś to osiem lat temu, a Polska nadal jest krajem drugiego świata w porównaniu do tak zwanego zachodu. Ogarnij się.

a

bandofbrothers

Urocza kobieta z niej. W Spartakusie zagrała swój czarny charakter budząc we mnie skrajne emocje, a tu wydaje się być bardzo miła i prawdziwa.

bandofbrothers

cudowna ;*
i niebanalny talent ;p
no cóż... najpiękniejsze aktorki mają polskie korzenie ;*

natalie portman, scarlett johansson....

ladyanna_filmweb

Jak sobie uroiłaś że mają polskie korzenie? Obie mają żydowskie pochodzenie. Ich dziadkowie to byli Żydzi z polskim obywatelstwem. Etnicznie nie są nawet słowianami tylko semitami. Nie ma w nich ani grama polaka co mi nie przeszkadza

użytkownik usunięty
Marek_Janusz

A Ty przespałeś lekcje historii, czy co? Żydzi mieszkali wieki na polskich ziemiach, co czyni z nich polskich Żydów.

Nie, narodowość to kwestia kulturowa. Żydzi od zawsze byli pozamykani w swoich enklawach, nigdy nie zrezygnowali ze swojej kultury, obyczajów i tradycji. Zawsze żyli w swoim świecie oddzieleni od innych narodów. Nigdy nie uważali się za polaków czy Niemców lub Rosjan itd. Samo obywatelstwo nie czyni z człowieka polaka

Marek_Janusz

Zgadzam się z Tobą, oni zawsze się izolowali i uważali za lepszych, historia pokazała, że nawet wśród "narodu wybranego" jest cała masa k**w, a to jak się obecnie zachowują również mówi o nich wiele, ale to temat na inną rozmowę, pozdrawiam.

Marek_Janusz

A dlaczego wymieniłeś wszystkie nacje z wielkiej litery, natomiast "Polaków", "Polaka" napisałeś z małej? Najpierw myślałem, że to błąd, ale to było 2 razy...

Pyrogenus

Bo to jest ruski/niemiecki pachołek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones