Vivien Leigh

Vivian Mary Hartley

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/9462/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":4917,"rate":9.29814927801505,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/9462/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":10,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
9,3
4 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivien Leigh
  • użytkownik usunięty

Jakie filmy z Vivien polecacie? Obejrzałam na razie Przeminęło z wiatrem, Tramwaj zwany pożądaniem, Pożegnalny walc i jestem wprost zauroczona tą aktorką.

• Poleciłbym coś, ale widziałaś te same filmy co ja.

• RustyRyan "STATEK SZALEŃCÓW" Stanleya Kramera

Zawiera typowe dla Vivien riposty:
    -Czy mężczyźni lubią, gdy kobiety się tak mocno malują?
    -Niektórzy.
    -To nie chcę wiedzieć, gdzie są usta?
    :-)

• polecam Anne Karenine z 48r,rewelacja..cezar i kleopatra tez niezly

• użytkownik usunięty

flea84 Pytanie już w sumie nieaktualne bo od tego czasu udało mi się obejrzeć pare filmów z Vivien.
    Anna Karenina mi się nie podobała, Cezar i Kleopata był całkiem niezły. Polecam obejrzeć Lady Hamilton i Rzymską Wiosnę Pani Stone, bardzo dobre role Vivien.

• ;)tak myslalam ale dzis siedzialam wlasnie na jej str i tak ci odpisalam.Strasznie poszukuje od dawna lady hamilton zeby obejrzec mozesz mi powiedziec gdzie moglabym to zobaczyc,z gory dzieki,pozdrawiam

• użytkownik usunięty

flea84 Lady Hamilton znalazłam tylko w wersji anglojęzycznej. Na YT bodajże.
    Byłam zdesperowana, bo z reguły filmów tam nie oglądam XD

• Oprócz wymienionych wcześniej polecam także przede wszystkim mój ukochany Pożegnalny Walc, cudo