Vivien Leigh

Vivian Mary Hartley

9,3
6 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivien Leigh

Pytanie

użytkownik usunięty

Wiem że wikpedia jest niewiarygodna ale znajduję się tam cytat Vivien ,,Ludzie piękni tworzą swoje własne prawa ,,przyznam że jestem tym zaniepokojony .Czy to oznacza że była aż tak pyszna ?

Ten cytat wypowiedziała jako pani Stone w ,,Rzymskiej wiośnie pani Stone". To był tylko cytat ze scenariusza, który musiała wypowiedzieć.

użytkownik usunięty
marjorie

Dziękuję ( nie oglądałem tego filmu )

Ja tez nie oglądałam, niestety tego tego filmu, ale chciałabym tutaj coś dodać, ponieważ bardzo się interesuję tą aktorką. Otóż, uwielbiam ją oczywiście, staram się zachować obiektywizm, dlatego muszę niestety powiedzieć że ten cytat jest bardzo adekwatny do Vivien poglądów, sposobu bycia i mentalności. Ona była pyszna, ale nie oznacza to że mniej niesamowita i mniej zasługująca na szacunek, miłość i uwielbienie fanów takich jak ja.

użytkownik usunięty
goslawa25

Jeżeli to co piszesz jest prawdą to moją sympatia do Vivien znacznie osłabnie to że jest się pięknym i utalentowanym nie oznacza jeszcze że należy się uważać za pępek świata .

,,Ludzie, którzy ją znali powtarzają, że była bardzo delikatna, grzeczna, czasami nawet strachliwa, zawsze myślała o wszystkich poza sobą." Jest to urywek z opisów, które zostały dodane na tę stronę. Większość biografii właśnie o takiej Vivien opowiada.

marjorie

Pewnie. A znajomi Marilyn piszą że nie tykała alkoholu, tylko okazjonalnie Martini i nigdy nie miała nic wspólnego z Kennedym.
Nie zrozumcie mnie źle, bo ja uwielbiam Vivien. To co o niej napisałam jest tylko obiektywnym przekazaniem informacji, których się dowiedziałam.
To że miała ciężki charakterek i czasami "po trupach" z uporem dążyła do celu nie jest jej wadą, tylko cechą, jaką posiadała, a dzięki której My możemy się delektować tym co stworzyła.
Niby dlaczego masz do niej stracić pozytywny stosunek?
Bo nie była święta? No proszę Cię. A Scarlett O'Hare lubisz i szanujesz czy raczej nie?
Vivien popadała w skrajne stany co późnej zaowocowało chorobą psychiczną, a przewspaniały Larry zamiast być kochankiem na śmierć i życie, zwyczajnie stchórzył. Nikt go nie potępia, oczywiście , ja też nie, w końcu czasami nawet zdarzało się że Ona go biła...Ale ta sama Vivien potrafiła być troskliwa, opiekuńcza i kochająca - taki typ charakteru.
Ja już się nauczyłam, że jeśli chodzi o biografię to należy czytać te napisane przez osoby całkowicie postronne. Wtedy ma się największe szanse uzyskać rzetelną wiedzą na temat danej osoby. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones