Walt Disney

Walter Elias Disney

7,3
4 390 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Walt Disney

Dawno temu tvp1 puszczało blok Walt Disney przedstawia. Najpierw była bajka a potem film i właśnie ten film mnie interesuje. Był to serial o młodym chłopcu, który uwielbiał powieści detektywistyczne. W jakiś sposób poznaje bezrobotnego aktora (miał on kolekcję wypchanych zwierząt i z tego co pamiętam największa sympatią dażył sobie strusia) i rozwiązują zagadke kryminalną. Jako, że młodego chłopca raczej nikt nie będzie chciał słuchać, zakładają razem spókę. Jeśli to pomoże, to chłopak był blondynem a ten drugi miał trochę dłuższe, brązowe włosy :P Szukam tego od kilku miesięcy, więc byłabym wdzięczna za pomoc!


chakalaka

Minęło wiele lat od Twojego wpisu, ale przeglądając forum natrafiłem na Twoje pytanie. Serial, o którym mówisz to "Trzymajmy się razem" (oryginalnie: "Stick with me Kid"). Można znaleźć wersję z polskim lektorem na jednym z popularnych portali.

wurtz

Jej, myślę że po tylu latach radość jest jeszcze większa :)
Dziękuję pięknie i życzę miłego dnia :)

chakalaka

Cieszę się, że mogłem pomóc. Życzę miłej nocy:-)

wurtz

A może wiesz jaki jest tytuł filmu o rodzeństwie które po śmierci rodziców nie chcąc być rozdzielone wynajmuje bezdomnego aby udawał ich dziadka. Najmłodsza dziewczynka nie mówi odzywa się dopiero pod koniec, w sądzie. Pamiętam że mieli małego psa i kazali dziadkowi z nim biegać żeby miał lepszą kondycję

kasiabeier

Bardzo mi przykro, ale nie mogę Ci pomóc.

wurtz

Szkoda, ale dzięki za odpowiedź