[{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/2143941/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":406,"rate":8.298029556650246,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,3
406 ocen gry aktorskiej
Weronika Bochat-Piotrowska
Wokalistka, aktorka głosowa, prezenterka i trenerka wokalna. Zdobywczyni wielu nagród głównych na najbardziej prestiżowych festiwalach piosenki (Grand Prix na Festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni, Grand Prix na Festiwalu Piosenki w Koninie, liczne nagrody na festiwalach za granicą). Dwukrotnie reprezentowała Polskę na festiwalach Eurovision Song Contest.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 25 sierpnia 1991

miejsce urodzenia: Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska

mąż Gabriel Piotrowski
W 2015 roku ukończyła studia o kierunku pedagogika kulturoznawcza, menadżer i animator kultury w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie (Polska), a następnie w 2021 roku kierunek aktorstwo teatru muzycznego na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Rewelacyjnie dziewczyna śpiewa. Wspaniale wykonała piosenkę do Vaiany, do której też świetnie podłożyła głos. Oby więcej takich talentów na naszej zwiędłej scenie i muzycznej i dubbingowej!

  7
  • Pani Weronika śpiewała partię postaci Hrabina Coloratura w odcinku Sezonu 5 -odcinek 24 - "Główna Atrakcja". REWELACJA!! Zaczęłam szukać obsady dubbingu po wysłuchaniu tego wykonania. Wielka szkoda, że nie znalazł się nikt, kto by Panią Weronikę "wyciągnął" ze studia na scenę - w wyszukiwarce widzę ... więcej

   4
   • Podkładała głos pod Coloraturę w MLP. Zaśpiewała przewspaniale :)

    3
    • tak jak w temacie-> Jest jak jest!:)