Zagrał niesamowicie, dowcipna rola, świetne dialogi, dużo wyobraźni, świetna historia, polecam każdemu na poprawę humoru;)
Nareszcie ktoś dał mu możliwość wykazania się aktorsko. W Nebrasce zagrał wyśmienicie. Niby rola statyczna, ale takie też można zagrac dobrze albo źle. Bardzo mi się w tej roli podobał.
Rick Grimes z komiksów The Walking Dead... ciekawi mnie czy sprostałby roli w serialu? Może byłby lepszy od Andrzeja?
a teraz doczekał się nawet pełnego metrażu.....hehe......gratulacje.
Wystąpił w nim razem z Jason'em Sudeikis'em, Jason'em Bateman'em i Ed'em Helms'em. :D Zagrał Teda. Link: http://www.youtube.com/watch?v=rId6PKlDXeU I pytanie... Czy komuś jeszcze kojarzy się w tym klipie z Hugh Jackman'em? :P
A jak, chodź sam go grał. Scena sexu i odgłosy najlepsze.