Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
86 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

Niedoceniony aktor!!, jak dla mnie obsadzany jest w sredniawych rolach dlatego budzi tyle slow krytyki, natomiast gdy scenariusz i rezyser jest dobry, Smith gra na poziomie rasowego, ,,hooliwoodzkiego" aktora, jesli chdzi o kino akcji to absolutnie czolowk!!! 7/10

użytkownik usunięty
kupry

"I am legend", "Pursuit of happyness" , "seven pounds" - to są średniawe role? :P Dla mnie są to najlepsze filmy jakie widzialem w ostatnich latach.

Po za ,,Jestem legendą" mogę się zgodzic, ale i tak mimo wszytko stac go na dużo, dużo więcej.....

kupry

To bardzo dobry aktor. Zgadzam się. zdecydowanie niedoceniany. Potrafi grać i pokazywać emocje. Nie wiem jak można mówić o nim że jest słabym aktorem, nie rozumiem tego. Na pewno przy odpowiedniej roli jeszcze pokaże na co go stac.

kupry

ja go cenię, umie się wcielić w każdą rolę :D, a jeśli chodzi o to czy świat go ceni, to wystarczy zobaczyć na kasę jaką zarabiają filmy, w których gra główną rolę! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones