Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Wydaje mi sie, ze Pan Witold przyjal role Lucjana w MM tylko ze wzgledu na wiek, ktory niestety juz mu nie pozwala na intensywne role. Kocha swoja i jego temperament nie pozwala mu na zrezygnowanie z pracy i jak rowniez ta to, zeby usiasc w fotelu przed telewizorem i ogladac filmy od rana do wieczora. Jak to powiedzial w VABANK, ze z wiekiem rosnie zapotrzebowanie na swiety spokoj wiec wybral spokojniejsza role a jednoczesnie byc nadal aktywnym zawodowo wiec nie krytykujcie Go za role w M jak Milosc, bo ten czlowiek ma juz 86 lat i fizycznie nie dalby rady znowu zagrac roli podobnej jak w czretech pancernych czy w Janosiku lub w Vabank. Tacy judzie jak On pracuja do ostatniego momentu jak im pozwala zdrowie.

promyk1

ja M jak miłość tylko dla Pana Witolda i dla Pani Teresy oglądam bo moi ulubieni aktorzy od wielu lat Pan Witold jest moim ulubionym aktorem od 19 lat a Pani Teresa od 15 lat i krytykować ich nie będę wolę Pana Witolda w tych starych rolach podobała mi się jego rola Pyzdry w Janosiku jak się kłócił z Kwiczołem i rola Balcerka w Alternatywach oraz Duńczyka w Vabanku ale dla mnie to już zawsze będzie Pyzdra i Balcerek. Człowiekiem jest sympatycznym woda sodowa mu do głowy nie uderza i mam od niego autograf od miesiąca napisałam do niego prośbę o zdjęcie z autografem wysłał mi je po 2-3 tygodniach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones