Witam nie wiem czemu oceniamy zawsze na podstwie wyglądu czy gry w serialach gdzie scenariusz jest z góry narzucony, jako osoba widząca wiele spektakli w Teatrze Komedia Wrocław, powiem skromnie, ze facet super gra, na prawe wielki kunszt Gratulację Panie Wojtku!!!
Oglądałam z nim spektakl w Teatrze Komedia we Wrocławiu 05.11.2011. i jestem zachwycona. Dwie godziny śmiechu non stop. Energia, radość i wesołość. Polecam wszystkim.
Niesamowite podobieństwo w "Popiełuszce". Świetnie dobrali tego aktora. Bałem się, że wystąpi prawdziwy ksiądz... bo odmłodzenie Glempa nic nie dało :/ Rola epizodyczna, acz charakterystyczna, za to plusik ;)
Pan wojtek chyba za dużo czasu pali się w solarium. Taki dorosły mężczyzna, a nie wie że taka spalona facjata nie wygląda atrakcyjnie, tym bardziej u starego piernika.