Wojciech Mann

Wojciech Piotr Mann

8,7
1 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Mann

SZANOWNY PANIE WOJCIECHU
ZWRACAM SIE Z PROSBA O POMOC W ZIDENTYFIKOWANIU UTWORU MUZYCZNEGO,KTORY MAM W GLOWIE OD 30 LAT ALE NIE MOGE SOBIE PRZYPOMNIEC KTO BYL JEGO WYKONAWCA.W JEDNEJ Z PANSKICH AUDYCJI PODAL PAN TYTUL"NOCE W BIALEJ POSWIACIE"ALBO NOCE W BIALYCH POSWIATACH.NAPEWNO NIE CHODZI MI O ZESPOL MOODY BLUES,I SATYNOWE NOCE.BYLA TO PISENKA Z SERII "POSCIELOWYCH LUB TZW.PRZYTULANYCH".PAMIETAM ZE BYLY W JEJ REFRENIE SLOWA:I WANT YOU,I NEED YOU I LOVE YOU.
JEST PAN DLA MNIE AUTORYTETEM MUZYCZNYM I JESLI PAN MI NIE ODKRYJE TEJ ZAGADKI TO JUZ NIKT.
POZDRAWIAM Z NADZIEJA NA WYJASNIENIE DRECZOCEGO MNIE OD 30 LAT PYTANIA.
PANA WIERNY SLUCHACZ-TOMEK

cichyco

Elvis Presley I Want You, I Need You, I Love You
mam nadzeje ze trafiłam

angelpuma

Może "Devil or Angel" Bobby'ego Vee?

cichyco

Wyłącz capslocka

użytkownik usunięty
cichyco

niech pan napisze na mailowy adres trójkowy pana Wojtka, może tam pomoże :)

cichyco

Przepraszam, że tak późno odpisuję...
A może to "I Can't Help Myself" - Kelly Family?
Oczywiście żartuję ;-) Bo gdzież tam pan Mann i Kelly Family...
Tak mi się przypomniało, kiedy zanuciłem sobie "I love You, I want You", że kiedyś miałem (krótką) przygodę muzyczną z tymże "zespołem".
Dziwna ta pamięć człowieka - niby nie pamięta, a wystarczy gram muzyki, by wróciła tona wspomnień...
Łohoho! Ale mi fajne zdanie wyszło niechcąco (wprost idealne na demotywatory, he he), ale tak już mam od kiedy zacząłem dużo czytać.
Kończę zanim na dobre się rozpiszę (bo tak już mam od kiedy zacząłem dużo czytać).
Pozdrawiam gorąco!
K.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones