Xavier Dolan

8,4
7 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xavier Dolan

Berith7777 Przejrzałem tresci jego pięciu reżyserskich filmów i juz wszystko jasne skąd facet ma kasę na swoje filmy w tak młodym wieku.Mam tylko nadzieję,że ta tematyka go interesuje,a nie,że jest tylko opłacaną marionetka.

Berith7777

No więc, skąd ma kasę na swoje filmy w tak młodym wieku?

ranigast16

Przejrzyj jego treści filmów i zadaj sobie to pytanie.

ranigast16

PS
Wtedy mi sam odpowiedz na zadane przez Ciebie pytanie.

Berith7777

Oglądałam wszystkie jego filmy. Widocznie jestem głupia, ale nadal nie rozumiem... Wytłumaczysz?

P.S. Jestem dziewczyną, ta głupia nazwa mojego profilu to wyjątkowo niefortunny błąd młodości (jak zakładałam konto nie planowałam, z niego dłużej korzystać) :(

ranigast16

Wszystkie krążą wokół homoseksualizmu itp.
PS
Przepraszam za Twoją zmianę płci;)

Berith7777

Nie powiedziałbym, że wszystkie krążą w okół homoseksualizmu... Ale fakt, w chyba każdym jego filmie jest jakiś tego typu wątek, a jest tak dlatego, że Xavier jest gejem, więc dla niego to chyba naturalne :)
I nadal nie wiem jak to się ma do jego filmowego budżetu...

ranigast16

To,że jest gejem to ma być naturalne by kręcić filmy tylko o tym?Ciekawe spostrzeżenie:)

Berith7777

Nie wszystko tylko o tym, bo właściwie w żadnym jego filmie wątek homoseksualizmu nie jest wątkiem wiodącym. Heterycy kręcą filmy w których bohaterowie są heteroseksualni, więc dlaczego geje nie mieliby kręcić filmów o osobach homoseksualnych? :)
A po za tym chodziło mi raczej o to, że skoro sam jest odmiennej orientacji, to chyba oczywiste, że interesuje go taka tematyka :)

Berith7777

Wytłumaczysz w końcu jak tematyka jego filmów, ma się do sposobu uzyskiwania pieniędzy na swoje filmy?

ranigast16

Nie,niech kazdy sam to osądzi.

Berith7777

Hahahaha :D To po co zakładałeś temat? Żeby powiedzieć, że wiesz, ale nikomu nie powiesz? Rozumiem, że to jakieś straszne oskarżenia !? :)

ranigast16

Wydaję mi się, że koledze chodzi o to, że skoro w jego filmach pojawiają się wątki homoseksualne, a do tego - sam reżyser jest gejem! to musi być wspierany, popierany, finansowany przez homoseksualne lobby, które zawładnęło nie tylko Hollywood, ale i całym światem. To dość popularna "teoria". Założę się, że w mniemaniu naszego kolegi ma ona także zastosowanie w odniesieniu do Żydów, Masonów, rasizmu, globalnego ocieplenia itp., itd.
Pozdrawiam.

ranigast16

Dolan, z tego co czytałam wysyła maile z prośbami o dofinansowanie filmu, a "Wyśnione miłości" w jakimś stopniu sfinansowali fani jego projekcji.

użytkownik usunięty
Berith7777

też nie widzę związku

Ja widzę i to normalne w dzisiejszym świecie. Więc nie rozumiem czemu udajecie, że nie wiecie o co chodzi. Każdy rezyser hetero będzie miał problem nakręcić film o homoseksualizmie, a każdy homoseksualista chciałby oglądać więcej takich filmów więc napewno Dolan nie ma problemów z kasą na swoje kino. Tak to działa i normalne. Mimo wszystko reżyser nie jest chamski nie chce by na człowieku który tak jak np.ja nie rozumiem wszystkiego szokować zostawić niesmak. Ogladalam tylko dwa jego filmy, ale nie czuję jakiegoś nie wiem obrzydzenia bo staram sobie wytłumaczyć na czym polega ta homoseksualna miłość jak w każdym innym filmie pie..ą się na potęgę. Jestem w stanie pojąć, że miłość to nie tylko sex.

Berith7777

podobno ma robić film o papie wojtyle i dziwiszu ;) ciekawe czy z watykanu dostanie dostacje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones