Zach McGowan

Zachary Brendan McGowan

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/910566/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2746,"rate":8.60014566642389,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/910566/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":64,"rate":7.3125,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/910566/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,6
2 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach McGowan
  • użytkownik usunięty

Gdyby Hollywood kiedyś sięgnął po Wiedźmina, to jak dla mnie idealny kandydat na Gerlata - wygląd, głos, fryzura (Charles Vane ze srebrnymi włosami), budowa - wszystko pasuje.

• Ma zbyt indiańskie rysy i kształt głowy. W ogóle ma małą głowę. Na Geralta potrzeba kogoś typu Fassbender ;P Kogoś na topie kto przyciągnie do kina ludzi. Butler czy coś.

• Zgadzam się w 100%. Na Wiedźmina idealny. Co do indiańskich rysów (z wypowiedzi Ottiss14) to tak naprawdę są żydowsko-irlandzkie :P ale jakie by nie były to przede wszystkim są dzikie i ta dzikość i niebezpieczeństwo wyzierające z za tych przymrużonych trójkątnych oczu wpisują go idealnie w rolę Wiedźmina. Mógłby być trochę wyższy, choć 183 cm to i tak nieźle, a poza tym jeśli w kinie Robert Downey Jr. może być wyższy od Gwyneth Paltrow to i dla Zacharego parę dodatkowych cm mogliby wyczarować :]

• paulina_pp2012 Ja tez się zgadzam na Wilka był by niezły a w serialu zagrał naprawdę dobrze :) dlatego uważam ze nadawał by się do roli Wieśka

• No nieeee. Obejrzałam "Black Sails" i naprawdę ten facet może co najwyżej zagrać w "Nosie" na podstawie Gogola.

• vilya_73 No ja widziałem własnie ten serial i uważam ze on najlepiej zagrał w Black Sails

• wydaje mi sie, ze do roli wiedzmina nadawalby sie idealnie. nie zgadzam sie z tym, ze potrzeba byloby jakiegos kasowego i popularnego aktora na topie. wiedzmin w sam sobie ma wielu fanow i to sama ekranizacja przyciagnelaby do kin tlumy.

• rozendolly Myślę, że do roli Geralta nadawałby się on, lub Mads Mikklsen

• patrykniedzialka http://www.filmweb.pl/person/Mads+Mikkelsen-63456/photos/411... hmm dłuższe włosy parę blizn i byłby idealny

• patrykniedzialka dokładnie :D

• rozendolly No właśnie miałem to napisać :D Lepszego wyboru sobie nie wyobrażam ... no chyba, że Żebrowski ;)

• Popieram w 100%! Już po pierwszych odcinkach naszła mnie myśl, że Geralt w jego wykonaniu dałby radę. Aparycja taka jak trzeba, ale podkreślić należy fantastyczny głos, od którego ciarki przechodzą. Do tej pory byłem sceptyczny, co do anglojęzycznego aktora w roli wiedźmina. Zwłaszcza, że na trwale w pamięci mam wyryty fantastyczny głos Jacka Rozenka z gier. Ale kiedy słyszę kapitana Vaina, to mi krew mrozi w żyłach... Mikkelsen w sumie też pasuję, chociaż na mój gust jest trochę za stary. W końcu film Tomka ma opierać się na pierwszych dwóch opowiadaniach, więc bardziej pasuję tu młodszy Zach McGowan.

• Krzych_jkx Nawet jeżeli dubbing do filmu Bagińskiego miałby powstać to ja nie wiedzę przeszkód by Rozenek podkładał głos. Z resztą Geralt w angielskiej wersji ma podobny głos co McGowan.

• Dobry byłby wiedźmin :D

• o tym samym pomyślałam xD serio..

• Natknęłam się na niego w necie, wchodzę na filmweb, a tu... dyskusja właśnie o tym, z czym się zgadzam! Wiedźmin idealny!

• A w sumie nawet by pasował :p

• użytkownik usunięty

Według książek Geralt był b. wysoki, a ten aktor ma na oko jakieś 176-177(na pewno nie ma tych 183, które daje mu filmweb; zresztą w "Black sails" widać, że Vane jest wyraźnie niższy, niż kapitan Flint, który według tego portalu ma 180, lol). Poza tym szczegółem, faktycznie byłby idealny.

• użytkownik usunięty

poza tym, na mój gust fajniej byłoby, gdyby po Wiedźmina sięgnęło HBO albo AMC, a nie Hollywood;) Czas tych hollywoodzkich supeprodukcji chyba już minął; poza tym, seriale wychodzą hamerykanom jakoś o wiele lepiej, niż filmy, bez tego hollywodzkiego blichtru, epatowania efektami specjalnymi i innej tandety. Nawet aktorzy, którzy grają w serialach częstokroć okazują się bardziej uzdolnieni, niż te super gwiazdy hollywood(np. Jon Ham albo Ian Mc Ewan zamiatają Kevina Spacey w "House of cards").

• użytkownik usunięty

Netflix chciałeś powiedzieć :P Poza tym pisząc Hollywood miałem na myśli cokolwiek poza Polską i z wielkimi pieniędzmi ;)

• użytkownik usunięty

Neftlix to chyba tylko za "Orange is the new black". "Marco Polo" oraz "Jessica Jones" to też niezłe produkcje, ale do najlepszych seriali HBO("Deadwood", "The wire", z tych które znam) albo AMC("Breaking bad", "Mad men") nawet nie ma co porównywać.

• Netflix to przede wszystkim House of Cards, Daredevil, Narcos, więc także ma się czym poszczycić. A tak a propos wątku głównego, Zach nie nadaje się na Geralta, moim skromnym zdaniem.

• użytkownik usunięty

solcathrin Miałem na mysli najlepsze produkcje tej stacji czy tam portalu, a nie te najbardziej rozreklamowane...

• To przecież są najlepsze produkcje, wg mnie, oczywiście. A sądząc po ocenach, to nie tylko wg mnie. A "Orange is the New Black" jest bardziej rozreklamowane niż Narcos czy Daredevil. Nie jest to jednak temat do dyskusji na tym forum.

• użytkownik usunięty

solcathrin House of Cards to płytka szmira, która popularność zawdzięcza głownie taniemu efekciarstwu oraz obecności Wielkich Gwiazd Holiłudu w obsadzie. Narcos to pseudorealistyczne kino gangsterskie dla średnio rozgarniętych(nawet syn Pablo Escobara uważa, że ten serial to zwykłe oszustwo, aparente realismo: http://internacional.elpais.com/internacional/2016/09/23/arg...
    Natomiast co de tego Daredevila to znudził mi się gdzieś po 4 odicnkach. Jessica Jones jest ciekawsza i ma fajny klimat.

• No i się sprawdziło, że Netflix zrobi 'Wiedźmina'. Widzę, że McGowan nawet często przewija się w propozycjach fanów na odtwórcę Wiedźmina. Raczej w serialu nie ma co liczyć, na więcej niż jedną, dwie gwiazdy, więc to doskonały wybór. Może jakaś petycja albo coś? xD

• Nnorm Oglądam teraz piratów i czy Zach był by dobry na wiedźmina ? Hmmm początku śmieszyło mnie to bo trochę karnacje ma południowca , ale głos i posturę ma ok . Dobra charakteryzacja i mamy Geralta jak nic . Wzrost mnie ma znaczenia w filmie można to łatwo zrobić . Tą twarz ma taką dziwną jeszcze , ale jest młody ma 36 lat nie to co Mads Mikelsen , ale wątpię , żeby on został wiedźminem w serialu netflixa .

• michalkuc1993 No jego atutem jest to, że nie jest brzydki, ale i nie jest tak holywoodzko przystojny. Geralt w książkach też nie miał powalającej urody.
    Mikelsen jest już stary i jego gra aktorska ostatnimi czasy ogranicza się do kilku min zaledwie. W każdym razie nie wiem jaki Netflix planuje budżet. Może to być w najgorszym razie nowy serial nakręcony w Polsce z polskimi aktorami i budżet odcinkowy rzędu miliona ale złotych. Ale jeżeli zdecydują się na w miarę przyzwoity budżet, to na pewno nie zatrudnią gwiazd ale jakichś tanich aktorów sprawdzonych w innych produkcjach (tak właśnie zrobiono przy 'Grze o Tron'). I myślę, że w takim scenariuszu McGowan ma (chociaż niewielkie) szansę na rolę Geralta. Za co trzymam kciuki.

• Nnorm Popatrz sobie na budżety seriali netflixa .Każdy sezon ma te minimum 40 mln na sezon budżetu a takie kostiumowe jak the crown 100 baniek , Marco polo 60 mln sense 8 też koło 100 mln .Polskich aktorów nawet nie ma na to mnie niż 0% szans . .
    Lepszym aktorem by był Clive Standen - serialowy Rollo z wikingów .
    A taki Mads Mikelsen mógłby zagrać Bonharta . Idealnie by pasował , ale trzeba by było te 3-4 sezonie na niego poczekać ( szkoda , że taka postać jak Bonhart pojawiła się w sadze tak późno ....)

• michalkuc1993 Aha, na to mnie trochę uspokoiłeś :-) Standen jest już zbyt rozpoznawalny jako Rollo właśnie. Myślę, że postawią na kogoś innego. W zasadzie mogliby wziąć Evę Green jako Yen, a co do Bonharta to nikt nie przychodzi mi na myśl, kto posiadałby taką posturę jak on. Na pewno nie Mikelsen - jemu się nie chce machać mieczem :-)

• Nnorm Moje wymarzone AMERYKAŃSKIE typy są takie ;-) KOLEJNOŚĆ W SUMIE DOWOLNA

1. Russel Crowe- Wiek mi nie przeszkadza. Wystarczy że schudnie i sobie poradzi. Zna się na jeździe konnej i na mieczach no i ten głos ;-)

2. Jason Momoa- Idealny z wyglądu. Może według niektórych za wielki i za bardzo umięśniony ale kamera zrobi swoje jeśli chodzi o wzrost a umięśniony Geralt różniący się posturą od książkowego wyobrażenia oraz filmowego jest jak najbardziej na miejscu ;-) W dodatku wiekiem jest w porządku bo nie ma 40tki ;-)

3. Michael Fassbender- Idealny z postury. Przypomina mi takiego Geralta jakiego sobie wyobrażamy na ogół poprzez gry. Póki co widziałem go tylko w "Zniewolonym" i wiem że to dobry aktor. Tylko też niestety ma 40 lat a więc twórcy o nim nie pomyślą.

Poza nim min jeszcze młodszy Ron Perlman byłby fajnym wyborem bo takim innym z wyglądu

• o tak ! nigdy zaden aktor nie wydawal mi sie odpowiedni do roli Geralta, do czasu az obejrzalam Black Sails.

• Nadawałby się idealnie.
    No i nawet...
    https://twitter.com/zach_mcgowan/status/662381058063626241
    My chcemy, on chce, więc Netflix, na co czekasz?

I jeszcze to;
    https://twitter.com/zach_mcgowan/status/895736742942310400

• NightShield na jego kontach na twitterze i insta pojawiło się kilak tajemniczych wpisów, więc kto wie

• acry To zbyt piękne, aby było prawdziwe ;)

• Zgadzam sie, pasuje idealnie. Wypadl bardzo dobrze w dosc podobych rolach i on nawet wyglada jak Geralt!

• Casting oficjalnie ogłoszony, a Zach chyba nawet jest chętny: https://twitter.com/Zach_McGowan/status/1010578592751734784

• użytkownik usunięty

Ten facet to urodzony Geralt. Wybór do tej roli Cavilla to jakiś żart.. Oglądając scenę walki pomiędzy Roanem i Luną chcąc, niechcąc widzę wiedźmina.

https://www.youtube.com/watch?v=TZ1RoHA7cJM