Zbigniew Stryj

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/403176/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4467,"rate":6.828967987463622,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/403176/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":131,"rate":6.511450381679389,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,8
4 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Stryj
  • to według mnie idealny aktor do zagrania ról Teodora Szackiego. Nie Więckiewicz, który już w zbyt wielu filmach grał. Właśnie pan Stryj powinien grać Szackiego :)

• donVittorio To była pierwsza rzecz, jaką pomyślałam po opisie Szackiego w książce - Zbigniew Stryj byłby idealny do tej roli :)

• malenkowa Miałem tak samo ale Więckiewicz i tak bardzo dobrze zagrał.... Jak zawsze zresztą ;-) i fizycznie mi również nie przeszkadzał. Mam zresztą znajomych uważających Więckiewicza za przystojnego.

• donVittorio Filmu jeszcze nie oglądałam, ale teraz czytam "Uwikłanie" i zdecydowanie Teodor Szacki to nie Więckiewicz :) Zbigniew Stryj byłby idealny do tej roli.

• donVittorio Oj tam i Stryj by mógł i Więckiewicz i Czop i Stelmaszyk i Drężek i wielu wielu innych. Może czasami warto najpierw obejrzeć film a potem dopiero przeczytać książkę