Zbigniew Wodecki

7,2
130 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Zbigniew Wodecki

Kiedy byłam dzieckiem w latach 90-tych oglądałam w TV teatr dla dzieci Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Pamiętam, że Zbigniew Wodecki grał chyba księcia, dwóch krasnali grały Maryla Rodowicz i Danuta Rinn. Czy ktoś wie czy to można gdzieś w internecie obejrzeć?

alien_2

Śnieżkę grała Joanna Trzepiecińska wiem to bo mam program ,, Wideoteka dorosłego człowieka " z udziałem Pana Zbigniewa i były tam fragmenty duetów Pana Zbigniewa i z tego spektaklu o Śnieżce Pan Zbigniew i Pani Joanna Trzepiecińska śpiewali piosenkę o zamku ( tak się zaczynała piosenka od słowa tam zamek) nie wiem gdzie to można obejrzeć bo od lat na to poluje, Pan Zbigniew zagrał też w spektaklu czy musicalu ,, Żołnierz Królowej Madagaskaru " i też tego żołnierza szukam. Nie wiedziałam że Śnieżkę telewizja emitowała. Ogromnie brakuje mi Pana Zbigniewa do dziś jestem jego wielką wielbicielką, mam ogromną nadzieję że zrobią o nim serial jak zrobiono o Pani German, Panu Zbigniewowi należy się serial o nim bo był : uwielbiany, szanowany, podziwiany.

kinomanka_13

Na 100% było w telewizji, bo kuzynka miała nagrane na kasecie VHS z telewizji i bez pierwszych kilku minut bo video nie zaskoczyło;) Niestety dzisiaj kaseta jest pewnie nie do odtworzenia, a ja najbardziej mam w głowie Marylę Rodowicz jako krasnala:) Znalazłam kiedyś artykuł o tym musicalu i wynikało z niego, że obsad było kilka, ale niektóre osoby były stałe. Bardzo chciałabym zobaczyć tę wersję, którą znałam.

alien_2

też bym chciała obejrzeć Śnieżkę, Żołnierza Królowej Madagaskaru z udziałem Pana Zbyszka. Oraz chciałabym obejrzeć ,, Szansa na sukces " z 1997 roku z udziałem Pana Zbyszka a mam tylko z 2010 roku Szansę na sukces jak był Pan Zbyszek. Ale jak kuzynka miała na kasecie to spytaj się czy nadal ma tą kasetę jeśli ma, to niech pójdzie z tą kasetą do fotografa i niech tą kasetę zgra na płytę wtedy zobaczysz czy da się to odtworzyć ? Moja mama tak zrobiła że zgrała z kasety na płytę swoje wesele i przez jakiś czas nie było komplikacji z odtworzeniem płyty z wesela teraz jest że muszę któregoś dnia po raz kolejny pójść by zgrał wesele rodziców z kasety na płytę i to porządnie.

kinomanka_13

Mam nagrany ten spektakl na kasecie VHS
Córki znaly to przedstawienie na pamieć
Można powiedzieć że wychowały się na nim
Wspaniali aktorzy stworzyli przepiękną sztukę dla całej rodziny
Fajnie byłoby zobaczyć nagranie w HD
Krasnale Danuta Rinn Krystyna Sienkiewicz Maryla Rodowicz.......
Cudne

beniaminkaka

Niech to Pani jakoś wrzuci do internetu. Ale byśmy się cieszyli obejrzeć jeszcze raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones