Zuria Vega

Zuria Regina Vega Sistos

8,9
367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuria Vega

jak ona może grać główne role ? Jest tyle ładniejszych aktorek

marekwyszosiat

a czy ja gdzieś napisałam ze nikt nie moze odpisywać i komentowac czy wyrażac wlasnej opinii? Nie! Każdy może pisać co się mu podoba. Ja mam takie zdanie i piszę to w oparciu o to jak ją widziałam w serialach. Wg mnie jest przeciętna jako aktorka i uroda też się nie broni na tyle by grac glowną role. Ogladałam masę telenowel i wiem ze producenci kierują się ozy wyborze glownej bohaterki z reguły albo jej popularnościa/sympatią widzow albo urodą. A Vega nie miała tego pierwszego bo wześniej nie grała jakichś wielkich rol a już tymbardziej głównych więc nie dała się poznać szerszej publiczności. A uroda to moja ocena, że do najładniejszych ona nie należy. I to nie tylko moje zdanie. Jako ze jest osoba publiczną i jako widz ogladam ją w serialu to mam prawo ją ocenic, w ogole telenowele z jej udziałem nie osiągnęly jakichś sukcesow i nie zyskiwaly wielkiej popularności więc to o czymś świadczy. Morze miłości zyskiwało coś głównie dzięki obecności Mario Cimarro. Ale wiele osob na forach filmowych nie tylko w Polsce krytykowało tą telenowele. Właśnie glównie rolę Vegi, zarzucano jej tą samą mimikę twarzy a aktor pownien umiec wcielac się w rożne role. Przypomina mi się też telenowela Burza gdzie główna bohaterka Ximena Navarette tez była krytykowana nawet wsród bsady że tekstu zapominala albo byla sztywna i fani też jej tozarzucali i to podobny przypadek jak Vega tylko je dwie rózni jedno Navarette jest śliczna i chociaż tutaj mozna zrozumieć dlaczego zostala obsadzona do glównej roli a kiedy główna bohaterka jest przeciętna i w dodatku gra średnio to nie wiem czym się kierowali przy jej wyborze. Stąd nasuwa mi się jedno że za nazwisko chcieli ją na sile uszczęsliwic. Kariery jakieś wielkiej od tego momentu nie zrobiła. Do lepszych produkcji jej nie biorą a to oczymś świadczy. To nie jest tak że przyczepiłam się do niej bo tak, po prostu takie są moje spostrzeżenia w oparciu o to co widzę na ekranie. Gdy ktoś jej drewnem aktorskim ale wizualnie wygląda super to chociaż jego uroda w jakimś stopniu ci to rekompensuje a jesli ktoś i jedno i drugie ma średnie to cięzko to ogladac. Wracając jeszcze do pisania o tym to moje zdziwnie wynikało z tego, że ktoś po ponad 4 latach odgrzebał ten wątek :P

tenisistka1

Obecnie nie biorą jej do żadnych ról bo jest w zaawansowanej ciąży. Oczywiście jak pisałem każdy ma mieć swój gust mam tylko problem z formułą wyrażania tego zdania ;) A co do tych rodzinnych koneksji nie wiem czy w Televisie ma ona takie znaczenie. Televisa to przemysł oni mają stale zakontraktowane mnóstwo aktorów i aktorek więc przemiał jest straszny siłą rzeczy wiele obecnych gwiazd Televisy ma ( lub miało bo ojciec Zurii zmarł kilka tygodni temu ) ,, przodków" w tej branży np Brandon Peniche z tego samego serialu co Zuria. Zresztą ojciec Zurii gdy ona zaczynała już od wielu lat nie zajmował się aktorstwem ze względu na stan zdrowia.

marekwyszosiat

P.S tak na marginesie to Vega występowała też w teatrze w przedstawieniach które cieszyły się sporą popularnością m.in Los Bonobos

marekwyszosiat

Mówiąc o tym ze nie jest rozchwytywana miałam na myśli okres sprzed ciąży czyli rok 2015, 2014 czy pierwszą połowę 2016. Miała tam jakieś role w mało ambitnych produkcjach. Chodziło mi o to ze widzowie jakoś jej nie polubili stąd nie jest gwiazdą jak np Anahi (ktora takze jest w ciazy a fani o niej nie zapomnieli i wciaz wspieraja i widac jak bardzo ja lubia, wystarczyla jedna rola, glowna i hitowy serial + zezpol) czy Maite Perroni której rola w Zbuntowanych otworzyła drogę do wielu telenowel które cieszyły się uznaniem ggłównie poprzez to ze Maite jest lubiana przez widzów a to jest wważne. Bo oglądasz tą osobę na ekranie i milo jeśli jest to aktor fajny, sympatyczny a przy tym dobrze grający. Co kto lubi, nie bronie ci ją lubić ja nie przekonam ssię do niej bo wwidziałam juz kilka ttelenowel z jej udziałem i to mi wystarczy i każdą następną gdy widzę ją w obsadzie omijam szerokim łukiem.

tenisistka1

Zuria też ma swoich fanów wystarczy wejść na jej instagrama ;) no ale dobra masz rację ani ja ciebie nie przekonam ani ty mnie :) napisałem tylko dlatego że jeszcze raz powtórzę każdy może mieć swoje zdanie ale według mnie powinien je wyrażać w taki sposób by teoretycznie powiedzieć to tej osobie w twarz w realu ;) a nie wiem czy face to face nazwałabyś ją szkaradą :) Pozdrawiam

marekwyszosiat

Ale nigdy jej nie spotkam (to lepiej) wiec nie będę się zastanawiać czy bym jej to powiedziała czy nie. Uwierz mi ze liczba obserwujących nie oodzwierciedla tego kto ma ilu fanów. Wielu ludzi kogoś obserwuje mimo zże nie należy do jego fanów a robi to po to by wiedzieć co ten ktoś robi, by móc komentować krytycznie zdjęcia czy robi to z sentymentu np dlatego bo dany aktor grał w filmie/serialu którego lubi/lubial ttakże lliczba obserwujących na portalach społecznościowych jest marnym odzwierciedleniem ilości prawdziwych fanów.

tenisistka1

Bardziej chodziło mi właśnie o liczbę komentarzy niż obserwujących ale ok ;) P.S dlatego napisałem teoretycznie ;) to że prawdopodobnie ( nigdy nie mów nigdy ) kogoś nie spotkam nie oznacza że mam prawo kogoś wyzywać w internecie ;) no ale jak to się mówi kozak w necie **** w świecie można i tak ;)

marekwyszosiat

Jak to dla ciebie wyzwanie to gratuluję xDDD chyba nie wiesz co znaczy kogoś wyzywać, poczytaj sobie jakim jadem i wyzwiskami ludzie ppotrafią obrzucac innych w internecie a potem powiesz ze mój komentarz był bzdurny. Jest osobą ppubliczną wiec trzeba się z tym liczyć ze komuś nie będzie ssię podobać i wyrazi sswoją opinię. Ja wyraziłam bo dla mnie jest brzydka i w dodatku nie nadaje się do głównych ról. Mam takie zdanie i tyle w temacie. Ty widzę masz na nią fazę bo inaczej nie tracilbys tyle czasu by tak zaciekle ją bronić twoje prawo ale nie przekonuj innych by myśleli jak ty. Założyłam wątek by wwyrazić moje zdanie a ty bronisz ją na rzucając mi swoje zdanie. Juz ci powiedziałam ze znam twoje zdanie i wystarczy dalej nie mmusisz ciągnąć tematu. Bo sensu nie widzę.

tenisistka1

1 Nie mów mi proszę co mam robić 2 W domu nauczono mnie odpowiadać na wypowiedzi innych skierowane do mnie zwróć uwagę że w poście zaczynającym się ,, Zuria też ma swoich fanów " użyłem zwrotu Pozdrawiam czym chciałem zakończyć dyskusje jednak ty odpowiedziałaś wiec od czytałem to jako zaproszenie do kontynuacji rozmowy 3 Chyba masz ogromny problem z czytaniem ze zrozumieniem bo nie potrafię zrozumieć w którym miejscu narzucam ci swoje zdanie ja wielokrotnie wręcz piszę że każdy ma mieć prawo do swojego 4 ,,chyba nie wiesz co znaczy kogoś wyzywać, poczytaj sobie jakim jadem i wyzwiskami ludzie ppotrafią" uwielbiam taką głupkowatą ( wybacz ) logikę zaraz dam komuś w mordę na ulicy czy według ciebie mogę się tłumaczyć policji że przecież gdzieś koło Radomia facet zabił dwie kobiety więc co ode mnie chcecie ? Widzisz jest takie mądre przysłowie nie rób drugiemu co tobie nie miłe gdyby jakiś random podszedł do ciebie na ulicy i powiedział ci że jesteś po prostu szkaradna i w ogóle beznadziejna a wszystko co osiągnęłaś to zasługa mocnych pleców byłoby ci miło ? 5 Podsumowując każde słowo twojego ostatniego wpisu świadczy jednak o tym że traktujesz swoje zdanie jak prawdę objawioną co masz rację wyklucza dalszą dyskusję POZDRAWIAM P.S ,,potem powiesz ze mój komentarz był bzdurny " tylko ten ostatni ;)

marekwyszosiat

Uwierz mi nie przejmuje się krytyką osób, które nie są dla mnie ważne. I powtorze raz jeszcze jak ktoś pcha się do zawodów typu aktor, piosenkarz itp to liczy się z krytyką. Sorry ale nie przeczytałam całej twojej wypowiedzi bo zwyczajnie nie chce mi się czytać esejów o tej porze. Pozdrawiam.

tenisistka1

Masz rację sztuczna i brzydka

tenisistka1

Nie wiem jak się tu znalazłem i kim jest ta aktorka ale muszę powiedzieć jedno! Nie masz praw i wracaj do kuchni<3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones