Zuzanna Grabowska

6,8
1 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuzanna Grabowska

Ja akurat widziałam Pania Zuzanne w teatrze, w trzech spektaklach i osobiscie uwazam,
ze
jest bardzo dobra aktorka. A to czyja jest corka nie powinno miec zadnego znaczenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lukas_Art

Zazdrość ludzka nie zna granic!!!!oj nieładnie

scarlet147

A czego tu jej zazdrościć? "Talentu" ?

Lukas_Art

po prostu po co sie wypowiadać w ten sposób krzywdząc kogoś ? oceniajmy filmy wydarzenia i role a nie człowieka jako człowieka czy aktora.. idź do teatru i zobacz aktorskie możliwości Zuzanny Grabowskiej. serial i film to jest zupełnie inna sztuka, podczas krecenia nie zwraca sie uwagi na aktora w ogole. i czesto aktorzy nie maja szans nic wykreować

gadget_pulp

Teatr i film to inna sztuka - zgadza się. Ale z tego, co widzę jesteśmy na stronie poświęconej sztuce filmowej, a nie teatralnej i wypowiadamy się o filmach i aktorach, którzy grali w filmach, prawda? No więc wypowiedziałem się.
Nie interesuje mnie jakie możliwości ma pani Zuzanna i jakie cuda aktorskie wyczynia na deskach. interesuje mnie co wnosi do kina, jakie kreacje tworzy, czy jej gra jako aktorki filmowej jest dobra czy zła. Moja ocena jest następująca. Aktorką filmową jest bardzo słabą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones