spodziewałem się artystycznego dramatu. ćwiczenia na sali tanecznej do ostatniego tchu, rywalizacja, problemy życiowe... a to jest rewelacyjna komedia. świetny humor! na pewno nie wszystkim się to spodoba, ale mnie bawi bardzo! mam nadzieję, że więcej osób obejrzy i doceni ten serial :)))
Świetnie nakreślone, wyraziste postacie (nie przepadam za Gainsbourg, ale tutaj mnie pozytywnie zaskoczyła), piękne zdjęcia i muzyka, błyskotliwie skonstruowane dialogi dostarczające dawki specyficznego humoru. Serial niczym ciepły, kolorowy kocyk w deszczowy dzień.