PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539427}
7,7 422
oceny
7,7 10 1 422
Łowcy niewolników
powrót do forum serialu Łowcy niewolników

Od poniedziałku, 17 grudnia, "Łowcy niewolników" ponownie w Tele 5. Transmisja o 14:55.
Nareszcie!

ocenił(a) serial na 7
Abregado

trafiłam dziś na niego przypadkiem, oglądam, słucham języka i byłam w szoku... koreańska produkcja w Polsce? zdarzało mi się trafić na japoński, chiński film, ale jednak produkcje azjatyckie na polskich kanałach to rzadkość.... a tutaj drama :)

katarzynaher

Od jutra emitowany będzie również na Polonii 1.
EMISJA: niedziela (od 27 stycznia) 20:05 i 21:10
http://polonia1.tv/lowcy-niewolnikow/

ocenił(a) serial na 7
SS_93

ooo! fajnie, niedawno zauważyłam też irys :) szkoda że ostatnie dwa odcinki zostały, oglądam od odcinka, w którym dowiadują się, że na Seul ma spaść bomba atomowa i TAK się wciągnęłam :D że od tygodnia wiadomości w domu nie oglądają hehe
a wracając do łowców to zwróciłam na nich uwagę przez Ji ho Oh po dramie Fantasy Couple

katarzynaher

a gdzie widziałaś ,,Fantazy Couple'' ja teraz oglądam ,,Faith, i czekamy na ,,Irys 2'' oczywiście po polsku obejrzałam masę dram i muszę powiedzieć,że są dobre a tematy różne i o szkole gotowaniu hotelach torebkach kluskach ciastach wampirach i roślinach oraz samochodach

SS_93

Mogliby powtórzyć na Tele5 albo na Polonii - Zamiast tego wolą ciągnąc powtórki ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones