PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722634}

Wolf Girl & Black Prince

Ōkami Shōjo to Kuro Ōji
7,0 1 169
ocen
7,0 10 1 1169
Ōkami Shōjo to Kuro Ōji
powrót do forum serialu Ōkami Shōjo to Kuro Ōji

Kontrolujący facet, uległa dziewczyna, która czasem stara się postawić na swoim, ale raczej z marnym skutkiem, on traktuje ją przedmiotowo, uważa, że jest głupia, ona wpatrzona w niego jak w obraz, zrobi dla niego wszystko. Nawet to, że jest taki zimny bierze się z traumatycznego przeżycia z dzieciństwa, porzucenia i poczucia odrzucenia (jak u Greya, chociaż bardziej lajtowo :))
Tak naprawdę jedyne co różnie te dwie produkcje to to, że tu nie ma seksu :)
Niemniej dałam 7 bo nieźle mi się oglądało (wystarczyły 2 dłuższe wieczory), kreska jest fajna, lubię tak narysowane postaci. Odjąć można za stereotypowość postaci (super playboy i wpatrzona w niego głupiutka dziewczyna - czemu nie ma anime z jakąś super mądrą laską i super świetnym facetem w parze? znaczy może jest, ale ja nie znam :P) i za dość przewidywalne "kluczowe" sceny i zakończenie.
Poza tym, w sumie polecam, można obejrzeć.

Izabelka84

Jak dla mnie anime z mądrą laską i super świetnym facetem (chociaż niziutkim) to Lovely complex ;) Co do Ookami Shoujo już przy czytaniu mangi rzuciło mi się w oczy jak bezdennie głupia jest główna bohaterka - potwornie płytka, naiwna, uległa sierotka. Z kolei nasz książę jak przystojny by nie był, charakterem kończy sprawę i nie chodzi mi wcale o jego lekko sadystyczne zapędy. Nawet gdy ta dwójka naprawdę staje się parą ich relacja błagała o pomstę do nieba. Kyoya to chyba najbardziej apodyktyczna postać męska z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia z anime - najgorsze jest to, że przedmiotowe traktowanie kobiety chyba miało uchodzić w tym anime za coś romantycznego, w pokręcony sposób. No cóż, ja tego nie kupuję zupełnie.

Veiller

Dzięki za info o Lovely complex. Nie jestem tak obcykana w anime jeszcze ;) W piątek wieczorem zaczynam oglądać. Jeśli możesz polecić mi coś fajnego to chętnie się zapoznam z Twoimi propozycjami :)
Mam w planach: skończyć Clannad, zobaczyć Clannad. After Story i serię Pupa (dlatego, że tak rozbieżnych opinii o anime dawno nie widziałam i chciałabym wyrobić swoją).
Pozdrawiam :)

Izabelka84

Hmm rzadko oglądam stricte romanse, przeważnie raczej zabieram się za fantastykę, jak myślę ''dobry romans anime'' to do głowy przychodzi mi przede wszystkim Lovely complex, Kamisama Hajimemashita, Ao Haru Ride i Kaichou wa maid-sama (!).To jest dla mnie taka złota czwóreczka gatunku ;)

Oprócz tego możesz zerknąć na
Soredemo Sekai wa Utsukushi,
Fruits basket,
S.A.,
Hakushaku no Yosei,
Nisekoi,
Skip beat,
Tonari no kaibutsu-kun,
Otome Yokai Zakuro,
Inu x boku SS
Vampire Knight

Veiller

Generalnie, nie musi to być romans. Zalookam to co mi zaproponowałaś. Dzięki. Jeśli przyjdzie Ci jeszcze coś do głowy, to wal jak w dym ;)
Pozdrówki :)

Izabelka84

No to już nie z romansów to bardzo ci polecam:
Kuroshitsuji,
Guilty crown,
Tokyo ghoul,
Shingeki no kyojin (attack on titan),
Code geass,
Akatsuki no yona,
Zankyou no terror
to by była taka moja lista ukochanych anime ;)

Veiller

Dziękuję. Teraz będę miała co oglądać przez całe wakacje :)

ocenił(a) serial na 2
Veiller

To chyba miała być taka szorstka czułość, o ile dobrze zrozumiałam przekaz.
Niemniej Kyoya był wstrętny i oglądanie tej radosnej psychicznej przemocy i poniżania było koszmarne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones