Ściśle tajne

2001 13 odcinków
Ściśle tajne
7,6 86
ocen
7,6 10 86
78
chce zobaczyć
{"type":"film","id":130422,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/UC%3A+Undercover-2001-130422/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Ściśle tajne
  • maja420 ocenił(a) ten serial na: 10

Witam od dłuższego czasu poszukuję tego serialu, czy ktoś może ma namiary skąd można pobrać ten serial? Proszę o pomoc

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 10

maja420 właśnie ja tak samo, kiedyś leciał w tv i go bardzo lubiłam... chciałam sobie przypomnieć teraz i go już szukam od paru lat... jeśli uda mi się go znaleźć dam Ci znać :-)

dzięki KevinRudolf ja również dam znak jak znajdę :)

maja420 na ekino jest taka opcja "Poszukuję" no i zaznaczyłam ten film, może będzie jakiś odzew...? poczekamy

super to ja się też przyłączę może im więcej będzie chętnych to w końcu ktoś wstawi :)

maja420 no właśnie może się ktoś obudzi i coś się ruszy... ja jeszcze szukam filmu "Pociąg śmierci do Denver" i nie mogę go nigdzie znaleźć;/ nawet ściągnąć ani obejrzeć online z lektorem nigdzie nie można, zamówiłam na allegro z napisami, ale dziwi mnie, że nigdzie go nie ma, bo to nie jest taki stary film, a tym bardziej leciał kiedyś na polsacie albo jedynce z jakieś 10 lat temu...

znalazłam ten film ":Pociąg..." ale faktycznie jest tylko z napisami

maja420 No i coś znalazłaś??

a skąd nigdzie nie trafiłam na niego.

• maja420 witam :) i jak znalezliscie gdzies stronke gdzie mozna obejrzec serial? szukam i nigdzie nie ma :(

• maja420 https://grupa-fox.blogspot.com/p/dodaj-prosbe.html <-- można napisać do nich prośbę, to może akurat go wstawią jak będzie więcej osób go chciało <3