PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812001}

Ślad

5,4 2 664
oceny
5,4 10 1 2664
Ślad
powrót do forum serialu Ślad

widzieliście polsatowskie paradokumenty? Ten sam poziom. Trzymać się z dala.

ocenił(a) serial na 3
ChyzyRuj

Najlepsze jest to jak pan haker chce kupowac bilety i widac date 20 czerwca,a tv leci program z data 10-09-2018.
Moze ktos napisac dlaczego takie biuro powstalo we Wroclawiu?

ocenił(a) serial na 1
MikusMC

bo Wrocław to kryminalna stolica Polski?

MikusMC

Bo we Wrocławiu mieści się główna siedziba Polsatu i TV4. Stąd też wszystkie swoje gów niane produkcje na licencji niemieckiej umiejscawiają właśnie w tym mieście, robiąc mu antyreklamę.

ocenił(a) serial na 2
MrJigssaw

błagam, zanim napiszesz jakieś bzdury to sprawdź fakty

MikusMC

To nie oglądaj i daj oglądać i ocenić innym, ja oglądałem dwa pierwsze odcinki i ma zadatek na dobry serial

ocenił(a) serial na 8
Robert_Stelmach

No i to jest super odpowiedź. Pozdrawiam.

ChyzyRuj

Stwierdzasz to po jednym odcinku? Czy po zwiastunie?

perun_6

po jednym odcinku. Właściwie po dwudziestu minutach już było jasne z czym mam do czynienia.

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

Stwierdzam po dwóch odcinkach - polskie CSI tylko jeszcze bardziej drętwe. Słaba produkcja.

ocenił(a) serial na 3
olgaletycja

Przecież to zupełnie nie wygląda na CSI.

arcmarek

Bo jest dużo, dużo lepsze.

ocenił(a) serial na 8
Andrzejek324

No właśnie :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ateista31

podsumujmy - nie podoba ci się moja opinia o serialu więc zarzucasz mi, że nie dogadzam kobietom w łóżku. Racja, jestem hetero kobietą ;> A ty jesteś naprawdę na poziomie ;>>>>

ocenił(a) serial na 8
ChyzyRuj

Pozdrawiam :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

Podsumujmy, zarzuciłeś wszystkim żeby trzymali się od tej produkcji z daleka, więc jakby nie patrzeć narzuciłeś wszystkim swoja własna opinię. Także jesteś na poziomie....

rool72

nie kompromituj się. Nie jestem dyktatorem, żeby narzucać ludziom swoją opinię

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

Ja to mam wrażenie że chcieli zrobić coś typu CSI ale trochę nie pykło
Ale wszystko począwszy od gry aktorskiej jest tak słabe że szkoda gadać..

jessyxx

CSi przy Śladzie to żenada do kwadratu. Zresztą jak 80 % amerykańskich seriali.

ChyzyRuj

Przecież to mistrzostwo świata. Jak dla mnie ten sam poziom co Pitbull czy Glina. Dawno mi się tak żaden serial nie spodobał.

Andrzejek324

Nie wiem czy to nie był sarkazm ale napiszę to, że ten serial mi się podoba;). A co do głównej bohaterki to ta drętwa gra może być odwzorowaniem profesorskiej dykcji. Mam promotora, który podobnie się wysławia;)

Kasia_Piesik1990

Może to tak zabrzmiało, ale nie był to sarkazm. Naprawdę dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął.

Andrzejek324

;) jest na razie nawet dobry:) a zdjecia takie surowe i naturalne;)

Andrzejek324

"...ten sam poziom co Pitbull czy Glina."



Poczucie humoru to podstawa...

jan_niezbedny0

No jak dla mnie pierwsze dwa odcinki Śladu to pierwsza liga polskich seriali.

ocenił(a) serial na 3
Andrzejek324

hłehłehłe

ChyzyRuj

Według mnie to serial zyskałby kilka punktów jakby wymienić aktorkę, która gra główną rolę, ja wiem... chodziło im o taką zimną glinę coś jak laska z Broadchurch ale.... mnie poprostu ta aktorka niesamowicie irytuje, jej teksty są jak z teatru wyjęte.

ocenił(a) serial na 8
ChyzyRuj

Pewnie widziałeś Pana Jakusa w filmie Symetria i ci się coś pomieszało. Współczuję. A jeśli oglądasz "polsatowskie paradokumenty", to jesteś domatorem bez pracy. Współczuję bardzo.

ateista31

gościu, czy ty potrafisz dyskutować bez gimnazjalnych zarzutek? Fakt, że to gówno ci się podoba już o czymś świadczy, to jak z słuchaniem disko polo. Serial płaski, postaci tak do bólu sztampowe, że faktycznie mogłyby być napisane przez gimnazjalistę i to takiego bez polotu, kretyńskie zawiązanie akcji, jedne z najgorszych dialogów, jakie słyszałam na ekranie, czyli aktorzy informujący widza o rzeczach, które ich postaciom są doskonale znane (typu: "Pamiętam, jak nie mogłaś pozbierać się po śmierci mamy" "Tak, to było zaraz po tym jak straciłeś firmę". Poprawię się. Wystarczą 3 minuty, żeby stwierdzić, że to serial dla odbiorcy o stępionej wrażliwości i mikrej erudycji filmowej.

ocenił(a) serial na 8
ChyzyRuj

W gimnazjum nigdy nie byłem, a śmiem twierdzić, że Ty tak. Co to znaczy "zarzutek"? To jakaś gimnazjalna ściepa? Pisze się disco, może być i polo. Postaci, może i sztampowe, ale znajdź mi chociaż jeden odmóżdżacz, który nie posiada takowych. Tak, nie przesłyszałeś (aś) się odmóżdzacz. Po całym dniu pracy, dla po.ebusów, człowiek ma prawo na odrobinę po.ebaństwa. A Tobie życzę troszkę odmóżdżenia.

ateista31

zmień pracę.

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

"gościu" nadal narzucasz innym swój pogląd na tę produkcję i według Ciebie innej nie ma. Jesteś Alfa i Omegą? I nadal trzymasz poziom.

rool72

każdy swój pogląd może mieć, ale jest oczywiste, że swój uważam za prawidłowy, a innych za błędny. Tak to działa ;>

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

nie wiele zrozumiałeś.

rool72

"niewiele"

ChyzyRuj

Coś jest na rzeczy bo "Ślad" jest produkowany przez Tako Media. Jeśli nie wiecie, ta firma produkuje te właśnie paradokumenty dla Polsatu.
A obsada wybitna poza wyjątkami nie jest. Dobór głównej bohaterki to wielkie nieporozumienie, a role epizodyczne grane głównie przez mało albo wogóle nierozpoznawalnych aktorów.

ocenił(a) serial na 2
ChyzyRuj

W punkt.

ChyzyRuj

Dałam szanse tej produkcji, zobaczyłam aż 4 odcinki i więcej nie dam rady. Bardzo kiepski serial, gra aktorska kiepska, ktoś kto wymyśla te wszystkie morderstwa ma niesamowitą wyobraźnie, miejscami nie jest to nawet śmieszne, a żenujące. Podsumowując, szkoda czasu. Chyba, że ktoś lubi pseudo seriale kryminalne 'ala' Trudne sprawy :)

ChyzyRuj

Mogli nakręcić nowy sezon Na krawędzi a nie ten szajs

ocenił(a) serial na 2
ChyzyRuj

Paradokumenty lepsze. Przynajmnjej jest beka. Tu jest tylko płacz

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

Widziałam kilka razy "Dlaczego Ja" czy "Trudne sprawy" i w te paradokumenty można się wkręcić i czekać na rozwiązanie zagadki odcinka :) W serialu "Ślad" to nie występuje, obejrzałam 1,5 odcinka, właściwie tylko dlatego, że w tym czasie robiłam manicure, więc nie miałam głowy do szukania czegoś innego jako tła.

ocenił(a) serial na 1
ChyzyRuj

Co to jest? Gniot

ChyzyRuj

"Z badań wynika, że matka nie obcinała paznokci od trzech dni" WTF?!
Albo "śladowe ilości tymianku"? Jest morderstwo, a oni wyszukali tymianek...
Przez chwilę myślałam, że to jakaś parodia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones